Skalowanie DVD - 37PV80, Samsung 931BW

kolbe11

New member
Witam,
Od pewnego czasu męczy mnie poważny problem podczas oglądania filmów DVD. Nie będę opisywał problemu, wystarczy spojrzeć na tego screena:


Jakimś dziwnym cudem wyświetla czarne pasy u góry i dołu na obu sprzętach, monitorze i TV. TV podpięty jest przez kabel PC, ale nie tłumaczy to wyświetlania w ten sposób obrazu na monitorze. Dodam, że obraz wyświetlany jest normalnie przez X360.

Będę wdzięczny za każdą pomoc (dodam, że trochę googlowałem, ale najwyraźniej źle pytam).

EDIT:

Z braku możliwości zamieszczenia linka z obrazkiem, bądź też jego wstawieniem z poziomu interfejsu forum, opiszę o co mi chodzi:

Filmy odtwarzają "podwójne czarne pasy", jedne te "normalne" i drugie zawarte na filmie. Nie wiem za bardzo jak to inaczej opisać słowami: patrząc od krawędzi TV/ Monitora, czarne pasy 1, czarne pasy 2 i w środku obraz właściwy.

EDIT2:

Jeszcze jeden szczegół. Odtwarzanie filmu na monitorze w rozdzielczości 1440x900 jest ok, jednak jeśli przełączę monitor na rozdzielczość 1024 (w celu uzyskania obrazu na TV przez kabel PC), pojawiają się właśnie dodatkowe czarne pasy...
 
Ostatnia edycja:
Do góry