Shrek:)

grzes23

New member
Witam. Posiadam TX-P42GT30E. Ostatnio włączyłem z zewnętrznego dysku Shreka w 1080p w mkv i miałem coś takiego że obraz zatrzymywał się co parę sekund. Głos szedł normalnie. Jest to mój pierwszy film w takiej rozdzielczości puszczony z dysku na tym tv. Dysk toschiba 500gb. Jeśli było o tym na forum to sorry, szukałem.:blagam: Dlaczego tak się dzieje? Inne filmy w np.720p idą normalnie.
 

grzes23

New member
To znaczy że ten typ tak ma? Filmy w pełnej rozdzielczości(1080p) puszczone z dysku zewnętrznego przez usb nie pójdą w tym tv? :(
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Może nie wszystkie, zależy od kodowania, bitrate itp. Jednakże generalnie odtwarzacz w tych TV szału nie robi....
Najlepsze wyjście to kupić zewnętrzny player i po problemie. Wiem, że to kolejny wydatek, ale ceny są przystępne.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
A to już zależy od wymagań jakim ma sprostać i ceny....Bardzo dobrą propozycją jest np. Dune HD MAX, ale za jakością i możliwościami idzie też cena...
Dla przykładu VIVA HD5 z pewnością lepiej się sprawdzi niż odtwarzacz w TV....Sam musisz poczytać i zdecydować co wybrać.
 

grzes23

New member
Dzięki bardzo za rozjaśnienie tematu. W przyszłości myślę o kinie domowym, najchętniej Panasonica. Myślę że jak podłączę pod niego dysk to też mi rozwiąże ten "problem"?
 

kartofel

New member
Dzięki bardzo za rozjaśnienie tematu. W przyszłości myślę o kinie domowym, najchętniej Panasonica. Myślę że jak podłączę pod niego dysk to też mi rozwiąże ten "problem"?
Pomyśl logicznie, jeżeli telewizor marki panasonic nie radzi sobie z odtwarzaniem filmów z dysku zbyt dobrze to ciekawe jak poradzi sobie kino domowe marki panasonic z odtwarzaniem filmów z dysku. Odpowiadam - tak samo. Kupuj zewnętrzny odtwarzacz, np ten co polecali koledzy wyżej WIWA HD5 .
 
Do góry