Sharp WD1 i problem z podlaczeniem :)

NightCrawler

New member
Witam.
Może ktoś z Was zna rozwiązanie (o ile wogóle jakieś istnieje) mojego problemu...
Tak więc mam sharp'a WD1.
Jak wiadomo (a jeżeli nie to przypomnę) ma następujące złącza:
2xscart, 2xhdmi, component,d-sub, antena, s-video/composite...
I tu zaczyna się mój dylemat:
mam podpięte: dvd - component, kablówka - antenowe ;P, notebook - d-sub i w niedalekiej przyszłości n-ka na hdmi.

No ale jest problem - jak podpiąc do tego xboxa 360 (niestety wersja jeszcze bez hdmi) - który jest na componencie, ew. po dokupieniu kabla na d-subie.

Nie chciałbym przepinać kabli za każdym razem jak coś oglądam, nie chciałbym też rezygnować z podpięcia dvd po componencie bo jest widoczna różnica pomiędzy comp. a scartem.

Jest jakieś urządzenie/przejsciówka, pozwalająca na podłączenie 2 sprzetów do tego samego portu bez znacznej straty jakości?

Bo jeżeli nie to pozostaje mi chyba pogodzenie się z przepinaniem kabli albo zmianą dvd lub xboxa na model posiadający hdmi - co szczerze mówiąc jeszcze mniej mi się uśmiecha niż przepinanie kabli.

Jeżeli ktoś zna jakieś rozwiązanie mojego problemu to czekam na wszelkie propozycje.
Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
mamy takie rozdzielacze sygnału komponent wejście z jednej strony - a osiem wyjść na różne telewizory.
Ceny od 300/ na cztery /
do 600 zł / na osiem/
 

NightCrawler

New member
Kiki ale wlasnie ja potrzebuje podpiac 2 rzeczy pod jedno wejscie a nie jeden sygnal pod pare TV. (przynajmniej tak zrozumialem ze dziala ten rozgaleznik)
 
Do góry