Sharp 42XD1E czy Sony 40w2000?

kaem

New member
Jakie są Wasze opinie na temat ww. telwizorów. Ja osobiscie sklaniam sie bardziej ku Sharpowi bo i cena lepsza i niektore istotne parametry tez sa lepsze. Ale moze warto dolożyć ten 1000zl wiecej? Prosze o opinie
 

jarwisz

New member
Bez reklam
kaem napisał:
Jakie są Wasze opinie na temat ww. telwizorów. Ja osobiscie sklaniam sie bardziej ku Sharpowi bo i cena lepsza i niektore istotne parametry tez sa lepsze. Ale moze warto dolożyć ten 1000zl wiecej? Prosze o opinie

jak widzisz nikt nie odpisuje
- nikt nie zna Sharpa 40xd1 - ja też pierwszy raz o nim słyszę
- chyba że masz na myśli 42 lub 46 ale wtedy musisz podać który ma być do porównania

pozd
 

kaem

New member
Sharp 42XD1E czy Sony 40W2000

Oczywiście że chodzi mi o sharp 42. Sorry za pomyłkę ale powoli zaczynaja mi sie mylic wielkosci matryc. Sony ma taka Sharp inna, a jeszcze inna firma jeszcze inna. Prosze wiec o komentarze.
@moderatorów czy mozna jakos zmienic temat z Sharp 40 XD1E... na Sharp 42XD1E... Wtedy wiecej osob bedzie wiedzialo o czym mowa w tym watku
 

Grigorij

New member
Sharp już pod lekkim kątem świeci na granatowo (zamiast czarno) a Sony serii "w" ma matryce gorsze niż stara wersja "v" o mniejszej rozdzielczości (informacja z konkurencyjnego forum oraz sam to obserwuję, że sony V i S gra o niebo lepiej od nowej wersji W przynajmniej na Discovery Chanel).:cool:
 
J

Judash

Guest
Radze ci nie bierz powaznie niektorych opinii ;).Najlepiej samemu obejrzec, potestowac i podjac decyzje.Gdym ufal ludziom co tu wypisuja, to nie kupilbym zadnego ;)Sony fuj, Sharp be, Samsung ble,chyba tylko Philips ;)
 
Ostatnia edycja:

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Jesteś pewien, że potrzebujesz FullHD? Porównywałeś obraz z dobrymi HD Ready?
 

kaem

New member
raczej tak. no bo jak kupowac tv to na ladnych pare lat a nie na 4-5. Chcialbym tak jak teraz ze mam telewizor prawie 15 lat. I nie chcem sie niemile rozczarowac ze kupie hd ready a za 4 lata nie bede mogl odbierac sygnalu a jak juz to w slabej jakosci. wole dac te 2 tysie wiecej i byc zadowolonym
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
podaj jakie masz warunki ?
dopiero ruszymy z miejsca, bo Twój wywód na temat czasu pieniądza w czasie i przestrzeni jest również błędny.
pozdrawiam
 

jarwisz

New member
Bez reklam
kaem napisał:
raczej tak. no bo jak kupowac tv to na ladnych pare lat a nie na 4-5. Chcialbym tak jak teraz ze mam telewizor prawie 15 lat. I nie chcem sie niemile rozczarowac ze kupie hd ready a za 4 lata nie bede mogl odbierac sygnalu a jak juz to w slabej jakosci. wole dac te 2 tysie wiecej i byc zadowolonym

jak tak to nie 42" tylko Sharp 46 lub 52 XD1E na pewno się nie rozczarujesz gdyż w tych modelach są już odpowiednio dobrane matryce i mają niczego sobie parametry.
Warunki warunkami ale jak bedziesz odkładał kupno to nigdy nic nie kupisz - zawsze będzie wychodzić coś nowego,pytanie tylko czy zawsze lepszego.
Sharp to taki "Universal" - na dzisiejsze czasy /kablówka,PC,Satelita etc./ może i któryś jest lepszy od niego w poszczególnym segmencie sygnału ale jako całość jest the best.No chyba że stać Cię na plazmę Pioneera 5000 :D.

pozd
 

Sadek23

New member
I nikt nie jest w stanie odpowiedziec czy 42XDE1 czy 40X2000 ???

sam sie zastanawiam bo dzis oglądałem dwa te LCDeki ale kazdyz nich odtwarzal wlasny firmowy super obraz i Bravia wydała sie lepsza niz Sharp ktory kiedys uznalem za najlepszy w tej cenie


A moze cos innego za 8-10K ???

Ogladac bede z odleglosci ok 2,5-3 metry czy 42" nie jest za duzy ???

Proszę o pomoc !
 

jarwisz

New member
Bez reklam
Odległość powyżej 2m to już dobra odległość dla 40" /przynajmniej dla mnie/
ja bym mimo wszystko brał 40X2000 mimo iż sam mam Sharpa 37Ge1e
proponuję byś jednak zastanowił się nad Sharpem 46 XD1E

pozd
 
Do góry