Sharp 37RD2E, 37AD5E-BK czy 37WD1E

PersiL

New member
Zamierzam w niedługim czasie kupić nowy TV LCD 37'. Mam teraz problem z wyborem jednego z tych 3 modeli. Oglądam w dobrze oświetlonym pokoju, z odległości 3m, zazwyczaj przez Cyfre+, ale chciałbym też podłączyć DVD, komputer czy konsolę. Który z tych TV jest najlepszy? A może jest coś, co je przebija o podobnej cenie?

Sharp 32RD2E
Sharp 32AD5E-BK
Sharp 32WD1E

Jeśli temat jest w złym dziale to proszę o przeniesienie;)
 

noise

New member
podlanczam sie do pytania.
ten 100hz odrzucilem dlatego ze bede czesto gral w konsole i slyszalem ze jakas poswiata sie robi czy cos ;) Nie wiem na ile to jest denerwujace
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ale nie załapałem. W tytule masz LCD 37 " a dalej podajesz 32" = napisz co masz na myśli ?

Oczywiście również do konsoli wybrałbym model RD2. Szczególnie tam gdzie decyduje płynność.
 

PersiL

New member
No sry za to to mój błąd. Myślałem o 37' ale nie mam na niego wystarczająco kasy. Myślę, że lepiej już wziąć coś lepszego ale mniejszego. Mam do TV 3m więc 32' chyba wystarczą.
 

noise

New member
kiki napisał:
ale nie załapałem. W tytule masz LCD 37 " a dalej podajesz 32" = napisz co masz na myśli ?

Oczywiście również do konsoli wybrałbym model RD2. Szczególnie tam gdzie decyduje płynność.

A jak wyjdzie porownia 42WD1E z 42XD1E w filmach 720p i xbox 360 w grach 720p?
 
Do góry