Sharp 32x20 vs Toshiba R3500

dopi

New member
Nie wiem czy dostane za to warna czy co ale w "odpowiednim temacie" kompletnie zlano na mojego posta a serio potrzebuje rady wiec zakladam nowy topic:

Witam chcem kupić LCD na dniach, wiem ze pewnie macie dosć w kółko tych samych pytań, wiec z góry sora dylemat wygląda tak, jaki LCD'i dla mnei jest najlepszy:

Pokój mam bardzo mały 32' to juz jest MAX co mi na wcisk wejdzie, odległośc od ekranu bedzie wynosiła jakies 2-3 m, na wprost okna wiec duze nasłonecznienie ale żaluzje zawsze mam opuszczone wiec chyba nie bedzie problemu, LCD'ka potrzebuje do zwykłej kablówki (mulitimedia) do DVD z dużym naciskiem na Divix i PS2 w przyszłości X360 albo PS3 ogólnie bardziej stawiam na granie niż oglądanie filmów, przedział cenowy do 3000 zł troche czytałem i chodzą mi po głowie dwa modele

Sharp 32x20E
Toshiba R3500PG
Ogólnie zajarałem sie na tego sharpa bo podobno świetnie radzi sobie z kablowką, Divix a jak trzeba mozna poszlaes w HD (PS3) i cena jest spoko ale co mnie boli to że nie jest 100Hz a to podobno ma znaczenie przy kablówce i brak MPEG-4, z kolei toshka tez jest przez was chwalona bardzo ale znalazłem opinie ze np na kablowke to ona średnio sie nadaje tymbardziej na Divix wiec to pomyłka.

Z góry dzieki za wszelką pomoc podawajcie też jakies inne nadajace sie wg was modele na moje standardy, pozdrawiam i sori za chaotyczność
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
do Towich potrzeb najważniejsza jest płyność obrazu . A ta najlepiej wypada w JVC 32 P80 .
Poczytaj watki na ten tema - zapewniam że warto:D
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=14360&page=30

Chwila nieuwagi i nasz udział był mocno zagrożony w wyścigu.
p1050635ft8.jpg


A Z Twoich płynnośc większą ma Toshiba 32 R 3500
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=19475


teraz zaczynamy od najczęściej wykorzystywanego sygnału - SD.
Juz na pierwszy rzut oka cieszy nasycenie i wyrazistość skalowaniea borazu i to z odległości 1, 5 metra.
1fbbed78ad3d19e5med.jpg
 
Do góry