SHARP 32SA1E + audio

jarczew77

New member
kupuje ten tv ma on nastepujace wejscia /wyjscia
  • Wejścia: HDMI; SCART x 2; Component via D-sub; AV/S-video
  • Wyjścia: słuchawkowe
chcem pusciac tak audio aby podlaczyc do wiezy ( czyli glosy z telewizji byly odtwarzane przez wierze ) wieza ma wejscia audio ( 2 x chin che) i teraz mam pytanie jak podlaczyc przy lcd ( i jakim kablem ) aby dzwiek dochodzil do wiezy ??
jesli to pytanie jest glupie lub banalne to sorry ale nie znam sie na tym


 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
kup przewód eurozłącze /Cinch .
Do telewizora podłącz euro , do wieży Cinch - wybierz aux i powinno grać.
 

jarczew77

New member
nie rozumiem czy mam podlaczyc euro do wejscia ?? bo ten model nie ma wyjscia euro ( jesli dobrze rozumiem to euro dziala w jedna strone i po podlaczeniu do wejscia sygnal nie biegnie od lcd do wiezy tylko z wiezy do lcd ) i co to jest aux czy to jakas opcja w lcd ktora zmienia kierunek plyniecia audio jesli tak to czy ten model ja posiada ??
pozdro
 

bor@s

New member
jarczew77 napisał:
nie rozumiem czy mam podlaczyc euro do wejscia ?? bo ten model nie ma wyjscia euro ( jesli dobrze rozumiem to euro dziala w jedna strone i po podlaczeniu do wejscia sygnal nie biegnie od lcd do wiezy tylko z wiezy do lcd ) i co to jest aux czy to jakas opcja w lcd ktora zmienia kierunek plyniecia audio jesli tak to czy ten model ja posiada ??
pozdro

mylisz się, Euro działa w obie strony:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Eurozłącze

1 AOR Wyjście audio, kanał prawy3 AOL Wyjście audio, kanał lewy lub mono

Przejściówka Euro->Chinch powinna mieć wyraźnie zaznaczone w którą stronę działa.
 

jarczew77

New member

ok czyli podsumowujac wystarczy mi kupic kabel euro - chin i podlaczyc do wejscia scart w tym lcd ?? dobrze rozumiem
ps a ma znaczenie ze ten ttelewizor ma same wejscia a nie wyjasica euro ??
 
Do góry