SHARP 32 SH 340 podlaczenie do PC

rigo_scallars

New member
witam

kupiłem kilka dni temu SHARP'a 32 SH 340

podlaczylem go do laptopa TOSHIBA A200-1S9 z karta graficzna ATI RADEON HD 2600, za pomoca kabla VGA

gdy przelaczam obraz na LCD i zwiekszam rozdzielczosc 1920x1440 obraz nie wypelnia calego ekranu tylko trzeba go przesuwac...

to samo dzieje sie przy rozdzielczosci nawet 1280x800, 1600x1200 itp.- jedyna normalna rozdzielczosc dzialajaca bez przesuwania ekranu jest 1024x768 (pikseloza :)


kabla wczesniej uzywalem korzystajac z LCD Samsung 32a451 (HD READY) i normalnie dzialal w rozdzielczosci 1366x768, a teraz nie moge zwiekszyc nawet na 1280x800


ogolnie kupujac kabel w sklepie, gosciu powiedzial ze wystwietla on maksymalnie HD READY...

myslicie ze to stad te problemy i poki nie kupie kabla VGA do Full HD problem bedzie sie powtarzal, a moze problem tkwi gdzie indziej ????

z gory dziekuje za jakakolwiek pomoc :)
 

rigo_scallars

New member
czyli tu tkwi problem...:)

ale jezeli odpale z kompa film FULL HD to bedzie on normalnie wyswietlany w swojej oryginalnej rozdzielczosci czyli 1920x1440 bo przeciez LCD nie moze zmienic rozmiaru/rozdzielczosci pliku ??

czy moze pojawia sie jakies problemy ??
 

bagiennik

New member
Bez reklam
FULL HD to 1920x1080 :>
Film pójdzie w takiej rozdzielczości jaka jest ustawiona.
O ile w ogóle lap odtworzy płynnie FULL HD ;)
Tak czy siak jakość będzie na pewno spoko.
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Poszukaj gdzieś komercyjnego kodeka CoreAVC.Professional.Edition , pamiętam że bardzo mi przyśpieszał odtwarzanie jak jeszcze babrałem sie w odtwarzanie filmów z kompa, fuuuuuj ;>
 

rigo_scallars

New member
Poszukaj gdzieś komercyjnego kodeka CoreAVC.Professional.Edition , pamiętam że bardzo mi przyśpieszał odtwarzanie jak jeszcze babrałem sie w odtwarzanie filmów z kompa, fuuuuuj ;>



spoko,sciagne i zobacze jak to bedzie smigac :) w sumie myslalem ze k-lite codec pack jest najlepszy...

widze ze masz PS3 i XBOX i jeszcze kilka fajnych urazdzen...a na czym teraz odtwarzasz filmy przede wszystkim ? :)
 
Do góry