Service Menu i Factory Reset w LE37A656

imakowski

New member
Nie wiem co mnie podkusiło ale wszedłem do Service Menu i przez przypadek w Option Table (Service) uruchomiłem Factory Reset. Nie wiem czy coś tym nabroiłem poza zresetowaniem ustawień użytkownika? Ustawienia programów mi zostały. Co robi właściwie ta opcja? Resetuje ustawienia w Service Menu?

Co zmienia opcja Model Option (default: AMBER w moim przypadku)?

Nie ma ktos ustawien defaultowych w service menu dla LE37A656 A1FXXH? Bede wdzieczny za informacje.

Jeszcze jedno pytanie (bo nie wiem czy tak mialem, czy moze po tym resecie mi sie tak zrobiło):
Czy zdarza wam sie tak ze na zwykłej antenie dachowej (sygnał analogowy) macie tak jakby cienie (czy "duchy") na niektórych kanałach? Mam tak tylko na TVP1. Logo TVP1 ma tak jakby ciemniejsze logo TVP1 przesunięte w prawo. Na innych kanałach jest ok. Na tunerze telewizyjnym w komputerze mam podobny efekt na TVP1 ale minimalnie słabszy.

Mam obecnie firmware 1016 jest sens robic upgrade do 1023?
 

wild555

New member
powiem ,że z że z cieniami to norma widzialem u znajomego>ja tez szukam kogoś kto ma 46C6000 bo zrobiłem to samo co ty i zmieniałem nawet matryce ale fotke mam z przed tylko wczesniej wchodzilem bez aparatu i reset zrobilem.Nie odbilo sie to na niczym.
 
Do góry