Serdecznie proszę o opinie na temat TV z najnowszej serii LE !!!

RAISER

New member
He he, tyle to i Ja wiem :smile: Czy naprawdę jeszcze nikt nie ma TV z tej serii ? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć :?
A tak oto prezentuje się podstawowy 32-calowiec z tej serii:
 

Attachments

  • lg-lcd-tv-32le5300-medium.jpg
    lg-lcd-tv-32le5300-medium.jpg
    13,4 KB · Wyś: 379
Ostatnia edycja:

kaukaz

New member
Bez reklam
He he, tyle to i Ja wiem :smile: Czy naprawdę jeszcze nikt nie ma TV z tej serii ? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć :?
A tak oto prezentuje się podstawowy 32-calowiec z tej serii:
Lg LE8500 według testujących na CNET i Flatpanels prezentuje się wspaniale zwłaszcza czerń i kolory ja go widziałem w EUROagd poezja dla oka:shock: żyłowaliśmy go z kolęgą 2godziny sprawdzał się znakomicie na różnych sygnałach piszę to z czystym sumieniem ze jest to pierwszy tv lcd który się moze podobać zwolennikom plazm do których ja tez należę:roll:
 

satman777

New member
Do wad na flatpanels,zaliczyli szybę z przodu, która odbija każde światło. Jakość SD jest "fair" czyli tylko niezła, a analogowego SD należy unikać z tym telewizorem. Ale za to powalająca czerń (0,00 cd/m2 po kalibracji), zero cloudingu i jakość obrazu ze źródeł cyfrowych...
 

RAISER

New member
Hmmm czyli wbrew pozorom wcale nie jest tak super. No niestety ale ta szyba i taka sobie jakość SD mocno mnie martwią bo tak się składa że obie te kwestie są dla mnie ważne. I chyba nie tylko dla mnie... No cóż, przynajmniej te niższe modele nie mają tego przeklętego lustra czyli o jedną wadę mniej :smile:
 
Ostatnia edycja:

kaukaz

New member
Bez reklam
Hmmm czyli wbrew pozorom wcale nie jest tak super. No niestety ale ta szyba i taka sobie jakość SD mocno mnie martwią bo tak się składa że obie te kwestie są dla mnie ważne. I chyba nie tylko dla mnie... No cóż, przynajmniej te niższe modele nie mają tego przeklętego lustra czyli o jedną wadę mniej :smile:
Tak Raiser lecz niższe modele nie będą miały tej jakości czerń [lokalne przygaszanie le8500]i ogolnej jakosci obrazu to pewne :lol:
 
Do góry