Satelity spedzaja sen z powiek

dzierbiaty

New member
Witam

Od paru dni usiluje znalesc osobe ktora moze cos powiedziec oprojektorach dzwieku. A pytam nie bez powodu, bo wg mnie uklad mojego salonu nie pozwala na zamocowanie tylnych satelit. Niestety nikt sie nie zglosil w odpowiedzi na moj post, wiec zaczne z innej beczki.

Pozwolilem sobie zamiescic szkic mojego salonu, mniej wiecej w skali. Prosze o porade w ktorym miejscu ewentualnie moglbym zamontowac glosniki tylne systemu 5.1. Tak jak widac na szkicu nie usmiecha mi sie ustawienie glosnika z lewej strony kanapy (ciag komunikacyjny no i male dziecko w domu + szalejacy kot).Mam takie rozwiazania:
- zamocowac te glosniki w suficie podwieszanym nad kanapa. Czy uzyskam wtedy odpowiedni efekt dzwiekowy?
- gdybym jeden z glosniko umiescil z prawej strony kanapy (nad fotelem) a lewy glosnik w rogu pomiedzy wc a komandorem to czy pozniej ustawiajac parametry pomieszczenia w sprzecie grajacym moglbym jakos zniwelowac to niesymetryczne zamocowanie?
- zakupic projektor dzwieku
- zezygnowac z kina 5.1 i kupic 3.1 lub 2.1

Kazde spostrzezenie lub sugestia bedzie mile widziana. Powiedzmy ze nie chodzi tu o granice cenowa sprzetu lecz rozwiazanie tego problemu.

[edycja]

Slupek na szkicu to podpora konstrukcyjna az do sufitu

Pozdrawiam
 

Attachments

  • rozklad mieszkania.jpg
    rozklad mieszkania.jpg
    142,5 KB · Wyś: 80
Ostatnia edycja:
Do góry