Samsung UE75H6400 Zakup - prośba o pomoc

Sanders

New member
Bez reklam
Witam,

Zamierzam kupić Samsunga UE75H6400 i chciałbym prosić o poradę, odpowiedzi użytkowników czy też osób mających wiedzę na ten temat, czy telewizor będzie odpowiedni - odpowiadając na pytania według listy poniżej. Jestem praktycznie zdecydowany na ten TV ale mimo wszystko chcę zamówić prezentację do domu i porównać SAMSUNG UE75H6400 vs Sharp LC-70UQ10E vs Philips 65PFL9708S/12 (ewentualnie zamiast philipsa Samsung UE65HU7500)

1. Odległość od ekranu: 4-5m

2. Jak słońce świeci w pokoju: pokój jasny ale z roletami

3. Jak duży jest pokój: 28m2

4. Preferowana technologia: brak
5. Jaki masz obecnie telewizor: Samsung PS50B551T3W

6. Jakie programy najczęściej oglądasz: Piłka nożna, Filmy

7. Oglądasz w dzień czy wieczorem: najczęściej wieczorami, nie wliczając weekendów
8. Wieczorami oglądasz przy świetle czy wolisz bez: przy delikatnym oświetleniu lub bez

9. Wolisz obraz ostry czy łagodny: ostry

10. Matryca błyszcząca czy matowa: nie wiem

11. Preferowana wielkość telewizora: 75

12. Preferowana marka: brak
13. Czego nie lubisz w telewizorach: wolnego czasu reakcji (smużenia) oglądam przede wszystkim piłkę nożną i chodzi o piłkę latająca po boisku :)

14. Jakie urządzenia będą podłączone: dekoder NC+, PS4, w niedalekiej przyszłości soundbar lub kino

15. Ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń: 65% TV (Piłka nożna 35%, 30% filmy); 35% PS4

16. Siedzicie na wprost telewizora czy również z kątów bocznych: na wprost

17. Czy ważne jest wifi: Tak

18. Czy będziesz korzystał z widgetów: czemu nie ale nie mam ciśnienia
19. Czy chcesz serfować w internecie z poziomu telewizora: jak już to sporadycznie
20. Czy chcesz korzystać z serwisu Ipla, Iplex, tvscreen - VOD: tak ale bez większego nacisku

21. Czy USB ma mieć czytanie filmów z polskimi znakami: nie musi mieć

22. Ma mieć 3D: Tak, aktywne

23. Ma mieć slot na karty SD: nie musi

24. Ma mieć tuner DVB-S: nie musi

25. Jakimi złączami i co chcesz podłączyć: hdmi dekoder, hdmi ps4; soundbar lub kino nie wiem co jeszcze więc trudno powiedzieć jakie złącze

26. Jaki masz sygnał: cyfrowy

27. Ile programów HD: 54

28. Ma stać czy wisieć: wisieć
29. Rozdzielczość: FHD wystarczająco, 4k może po prezentacji w domu zmienię zdanie ale przy takim budżecie w momencie kiedy zależy mi na wielkości ciężko będzie... ;)

30. DVB-T: nie ,DVB-C: nie

31. Na czym najbardziej ci zależy: Wielkość, dobry obraz, 3d

32. Ile godzin dziennie ma grać telewizor: 5-8 godz.

33. Jaki telewizor brałeś pod uwagę: SAMSUNG UE75H6400

34. Sugerowana cena: max 12 tys. za tv, na pewno nie więcej niż cena Samsunga ue75h6400 (tam gdzie najmniejsza marża sklepu na tv)

Czy TV będzie spełniał oczekiwania względem powyższych odpowiedzi?
Z góry dziękuje za pomoc i wszystkie odpowiedzi!

Pozdrawiam
Wszystkiego dobrego!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak trochę dopłacisz to wystarczy na Philips 65PFS9809.
Będziesz mega zadowolony.
Jeśli kwota nieprzekraczalna to Sharp 70 UD20.
 
Do góry