Samsung UE55F6800 55,3D Smart TV

Lucas666

New member
Zakupiłęm telewizor 3D Ledowy Samsun 55 calowy "Samsung UE55F6800 55-inch Widescreen 1080p Full HD 3D Slim LED Smart TV with Dual Core Processor (New for 2013)"

3D to dla mnie czarna magia:shock:
Pytanie pierwsze:
Okulary miałem dołączone do niego,można konwetować 2d do 3d.
Mam oryginalny film Jackass 3d, tego filmu w tych okularach samsunga nie można oglądać (na szkle jest zaznaczone kolor niebieski i czerwony) tylko w dołączonych okularach zielono-czerwonych dlaczego tak jest?

Pytanie drugie:

W tv jest opcja obraz koło obrazu podzielony ekran, daje tą opcje zakładam okulary oryginale i to nic nie działa. Nacikam u góry przycisk i pisze w tv połączono (OK) ale nic to nie daje :( Jak oglądac filmy 3D jak uruchomić okulary? Jak kupię polską DVD jurassic park 3d jak go mam odtworzyć? Dodam że mam odtwarzacz 3d.

Prosze o pomoc:cry:
 

Lucas666

New member
Słyszałem coś o tym,ale to co mam zrobić z nimi?Sparowane? Nie mam zaparowanych.

Co mam zrobić krok po korku?Proszę o pomoc. Włączyłem u góry przycisk zamigotało na zielono i pisało na TV "podłączono OK) i jakaś bateryjka na niebiesko namalowana
 

tdx

New member
Bez reklam
Jak masz podzielony ekran wciskasz 3d na pilocie i 4 opcje do wyboru. Wybierasz rysunek ktory odpowiada temu co widzisz na ekranie
Jesli okulary masz sparowane wciskasz raz przycisk na okularach zapali sie zielona dioda a okulary sie przyciemnia.
Jak nie przytrzymujesz dluzej power w okularach az zadie dioda migac kolorem na przemian zielonym i czerwonym. Na ekranie pojawi sie info ze lkulary sa podlaczone.
Folie z okularow trzeba sciagnac po obu stronach

Wysłane z mojego GT-I9100
 

Lucas666

New member
Włączyłem polsat dałem konserwacje z 2d do 3d okulary same się włączyły bo nie było rozmazanego obrazu. Ale nic u góry się nie świeciło. Jak nacisne guzik przez 3 sekundy to miga i w TV [isze podłączono okulary 3d.
Ale nie było efektów w filmie jackass 3d.
Kupie jakiś oryginał w podzielonym ekranie i zobacze.A w odtwarzaczu nic nie musze ustawiać?

Taki mam kabel HDMI:http://www.amazon.co.uk/gp/product/B002V3SVBE/ref=oh_details_o05_s00_i00?ie=UTF8&psc=1

Mam wejścia HDMI ARC i stb
 
Do góry