SAMSUNG UE55D6530WKXXU55 3D TV Pomocy

dumber2004

New member
A wiem tak . Chciałbym kupić sobie tv 3d ale wogole nie mam pojęcia o tej technologi.
U mnie w mieście niema strasznego wyboru no i ceny są rożne i nie mam pojęcia czy droższy znaczy lepszy .
Znalazłem w sieci comet taki tv 3d
Cena na PL to około 7.5 tys
Czy to dobry tv i jakie okulary on używa - mógłby mi ktoś napisać o tym tv czy warto
będę oglądał w odległość od tv około 3.5 m
SAMSUNG UE55D6530WKXXU55" LED BACKLIT 3D TV
 

mietka

New member
A wiem tak . Chciałbym kupić sobie tv 3d ale wogole nie mam pojęcia o tej technologi.
U mnie w mieście niema strasznego wyboru no i ceny są rożne i nie mam pojęcia czy droższy znaczy lepszy .
Znalazłem w sieci comet taki tv 3d
Cena na PL to około 7.5 tys
Czy to dobry tv i jakie okulary on używa - mógłby mi ktoś napisać o tym tv czy warto
będę oglądał w odległość od tv około 3.5 m
SAMSUNG UE55D6530WKXXU55" LED BACKLIT 3D TV
Uważam że nie bo ue55d6500 kupisz w necie za poniżej 6tys i masz w kieszeni 1,5tys lub dołóż 5 stówek i kup d7000
 

dumber2004

New member
Nie znam się i cena jest faktycznie za wysoko bo sprawdziłem ale opieram się o ceny z Anglii bo tam mieszkam.I tam chce chce wziąć cześć na raty i opieram sie na cenach sklepowych z mojego regionu .
Są rożne dostępne i w rożnych cenach.
Sprawdzę tego co podałeś.
I zalezy mi na 55 cali
Kurka cena d700 to 1900 funtów to już za dużo do 1500 oki 1900 za dużo

A pytanie mam czy ten samsung powyżej to dobry tv z 3d pomijać cenę
 
Ostatnia edycja:

mietka

New member
Nie znam się i cena jest faktycznie za wysoko bo sprawdziłem ale opieram się o ceny z Anglii bo tam mieszkam.I tam chce chce wziąć cześć na raty i opieram sie na cenach sklepowych z mojego regionu .
Są rożne dostępne i w rożnych cenach.
Sprawdzę tego co podałeś.
I zalezy mi na 55 cali

A pytanie mam czy ten samsung powyżej to dobry tv z 3d pomijać cenę
nie mogę znaleźć specyfikacji do niego a 3D to chyba jest też half jak w 6500 więc lepiej d7000 lud dużo tańszy 6500 reszte poczytaj na forum o samsungu d6500 troszkę tego jest
 
Do góry