Samsung ue46f6670 vs. Sony KDL-47W805

killer500

New member
Co jest lepsze ? I proszę nie piszcie o innych modelach bo tylko te modele mogę kupić za rozsądną cenę za granicą

I jeszcze jedno pytanie czym się różni f6670 od F6650?

Proszę o szybką odpowiedz
 

tdx

New member
Bez reklam
stopą....

Sony:
Kontrast: 1000:1
Czerń: 0.20 cd / m²
lepsze kąty boczne bo to IPS

Samsung
Kontrast: 3,200:1
Czerń: 0.06 cd / m²

i chyba wszystko jasne :)

PS Sony lepiej sobie radzi ze zdjęciami z USB
 
Ostatnia edycja:

theblock

New member
Jest na temat, telewizor tańszy od obu, dostępny i najlepszy podłóg przyjętych tu kryteriów. Wyskakując z tym nieprodukowanym padłem od Samsunga i cyferkami od czapy sam piszesz nie na temat.
 

tdx

New member
Bez reklam
Jest na temat, telewizor tańszy od obu, dostępny i najlepszy podłóg przyjętych tu kryteriów. Wyskakując z tym nieprodukowanym padłem od Samsunga i cyferkami od czapy sam piszesz nie na temat.

Chciałeś się popisać i Ci nie wyszło...
W 50Hz to i to i ja znam lepsze a cyferki to nie od czapy jak nie wiesz to lepiej siedź cichutko bo chyba nie czytasz ze zrozumieniem

Co jest lepsze ? I proszę nie piszcie o innych modelach bo tylko te modele mogę kupić za rozsądną cenę za granicą
 

theblock

New member
Chciałeś się popisać i Ci nie wyszło...
W 50Hz to i to i ja znam lepsze a cyferki to nie od czapy jak nie wiesz to lepiej siedź cichutko bo chyba nie czytasz ze zrozumieniem
Jak nie od czapy, to napisz od czego - chętnie poszerzę wiedzę o nowe wiarygodne źródła. No chyba że taki ekspert zachowuje wiedzę tajemną tylko dla siebie a szarej masie rzuca cyferki.

Akurat KDL50W656 można kupić w Belgii za dużo rozsądniejsze pieniądze, a jak nie wiesz dlaczego akurat tam, to siedź cichutko.
 

tdx

New member
Bez reklam
Skoro potrafisz znaleźć w BELGII tańszy i lepszy TV, to pewnie znajdziesz w internecie "wiarygodny" test jednego jak i drugiego...

Nie trzeba być "ekspertę" żeby porównać matryce IPS LG do matrycy SPVA Samsunga....

W temacie też raczej jasne było podane że rozchodzi się tylko o te 2 modele.

PS. Przepraszam za "siedź cichutko", to było z mojej strony nieeleganckie
 
Do góry