Samsung UE40D5003 problem

okraglinek

New member
Witam.
Mam problem ze swoim samsungiem UE40D5003. Ogladalem sobie filmik w HD i pojawily sie zielone pasy a potem TV nagle zgasl. Nie wyswietla nic tylko dioda czuwania mruga sobie i nic wiecej sie nie dzieje. Dodam tylko ze dzis wymienilem dekoder w swojej kablowce ze zwyklego cyfrowego na HD (ustawilem na nim 1080 po HDMI). Nie wyswietla nawet loga ropzruchowego (Samsung). Nie wiem czy padla matryca i czeka mnie dlugie oczekiwanie na serwis czy moze cos typu przegrzanie (potrzebny dluzszy odpoczynek). Dodam tylko, ze zmienilem sobie w menu serwisowym model na 5005 zebym mogl ogladac filmy przez USB i teraz sie troche obawiam ze serwis moze sie przyczepic (na forum co proawda bylo opisane ze bez problemu serwis uznaja gwarancje po zmianie). Moze ktos mial podobny problem. Z gory dzieki za informacje
 

tdx

New member
Bez reklam
Spokojnie to nie wina "grzebania" mam dużo tak podrasowanych 5003 i ładnie chodzą... Ewidentnie coś padło w TV.
Wezwij "techników magików" i zachowaj spokój :)
 

okraglinek

New member
dzieki za info. wiec jutro pakuje tv i zasuwam do sklepu z naprawa gwarancyjna. bo chyba nie ma innego wyjscia bo chyba nikt nie przyjdzie do domku by naprawic :(. jeszcze raz dzieki
 
Do góry