Samsung seria D6000 czy ktoś ma lub widział

kleborg

New member
Witam

Czy ktoś już ma widział nowe TV 2011 serii 6 (D6100/D6500)?

Przyznaję że zamawiałem w ciemno (UE40D6100), pochwalcie się/opiszcie pls.

Testował ktoś w praktyce nowe okulary bluetooth?

pozdrawiam
K.
 

Markko

New member
Mnie interesuje konkretnie model 40 cali D6500 (ma PVR i 3D). Gdzie można go już kupić?? Jakiej ceny można się spodziewać??
 

kleborg

New member
Chodziło mi o to czy ktoś widział osobiście obraz nowych TV serii D6 i może coś o nich więcej powiedzieć bo testów ani sensownych opinii w sieci na razie nie ma.
 

calebos

New member
Jak to jest z dzwiekiem z filmu odtwarzanego z dysku USB w formacie MKV 5.1 poprzez optyczne wyjscie. Czy da sie odtwarzac dzwiek w 5.1 czy pojdzie tylko stereo ?

PS. 6500 wcale nie ma PVR'a tylko DVB-S z tego co widzę.
 

tdx

New member
Bez reklam
Jak to jest z dzwiekiem z filmu odtwarzanego z dysku USB w formacie MKV 5.1 poprzez optyczne wyjscie. Czy da sie odtwarzac dzwiek w 5.1 czy pojdzie tylko stereo ?

PS. 6500 wcale nie ma PVR'a tylko DVB-S z tego co widzę.

kolego tych informacji możesz dowiedzieć się z wątku o D6500...
Ale żebyś nie szukał :)
1. przez optyczny idzie 5.1 z USB
2. 6500 ma PVR a obsługuje on źródła DVB-T/C/S
 

calebos

New member
kolego tych informacji możesz dowiedzieć się z wątku o D6500...
Ale żebyś nie szukał :)
1. przez optyczny idzie 5.1 z USB
2. 6500 ma PVR a obsługuje on źródła DVB-T/C/S

Interesuje mnie D6000 dlatego napisałem tutaj. Czy MKV poleci DD5.1 czy DTS5.1 ?
Te specifikacje szajsunga na ich stronie sa jakies dziwne. Nie widze w opisie 6500 zeby miał PVR (chcialem wstawic link ale jakis beznadziejny limit conajmniej 5 wypiewiedzi)
do tego jak zobaczysz na 55 cali D6000 to wymiary sa chyba nie tak.
 

calebos

New member
Sorry ze tak dopytuje. TV dekoduje dzwiek z pliku czy po prostu daje pass na optical ?

Mini off topic na 65000,Odnosnie PVR : Kolega z pracy gada ze nagrywa tylko jak jest wlączony i tylko 1 kanal. Z tym jednym kanalem to OK, ale czy nie da się ustawić go żeby był w standby i nagrał coś
 

Madas

New member
Bez reklam
Tak jak Ci napisałem Ty wybierasz co ma iść po optyku,
tak nagrywa tylko jak jest włączony
jakiś czas temu nastawiłem zadanie nagrywania na konkretną datę i godzinę, potem wyłączyłem TV i w nagranych materiałach program się nagrał mimo wyłączonego TV
czy w tym czasie TV pracuje ?
 
Do góry