Samsung seria A8 XX

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
015_DSC_1569.JPG


Najbardziej zaciekawiła mnie seria 8.

016_DSC_1570.JPG


Wyposażona w te same funkcje co seria 7.

017_DSC_1571.JPG


W rozmiarach 40, 46 i 52"

020_DSC_1575.JPG


Została odchudzona o 50%.

021_DSC_1576.JPG


100Hz, 4 HDMI oraz oczywiście możliwość wyświetlenia 1080p.

058_DSC_1641.JPG


Jeśli jeszcze tego nie zauważyliście, to spójrzcie na bardzo "lustrzany" ekran. Ten model na pewno nie będzie nadawał się do jasnego pomieszczenia.

059_DSC_1643.JPG


060_DSC_1644.JPG


061_DSC_1645.JPG
 

nygga

New member
Ciekawe jakie formaty bedzie mozna odtwarzac przez usb? Podoba mi sie ze jest tak cienki:) A tak poza tym to jak ktos nie ma lustra w domu to moze go sobie kupic, w tej funkcji niestety sprawdzi sie idealnie:???:
 

danuta77

New member
Witam! Cena serii 9 jest w podobna.Poluję na nią od tygodnia.We wszystkich sklepach internetowych odpowiadają,że obecnie nie jest na stanie,ale będzie w połowie przyszłego miesiąca.
 

bluray

Banned
To seria 9 będzie bardzo istotnym (mam nadzieję) krokiem na przód dla LCD.
Ciekawie asie to zapowiada:
SONY podaje datę 10.X na 55" LED RGB i cenę 25k.
W cenę nie ma co wierzyć. Spadnie i to ostro w dniu premiery.
W USA jest drogi i już w sprzedaży. 7k USD.
Samsung zaś na ten sam niemal produkt podaje 12 999 zł ( 55" EURO agd)
Dojdzie SHARP SX-1. Gorąca jesień wśród "fagowców".
 

piter-07

New member
Chętnych chcących obejżeć serie 8 na żywo zapraszam do MM w Wawie na Okęciu jest w rozmiarze 46 cali cena 7999,00 i faktycznie jest cienki jak polsilver .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ponieważ dopiero dziś odblokował się skrypt za 3-4 dni będzie model
40 a 856 - test. Dziś przyjechał :D
 

REddy

New member
witam!
moi rodzice zaszaleli i kupili wlasnie ten cudny telewizorek :eek:k:
w sklepie byl ten model i jeden z serii 9 z LED-ami . lecz moja mamuska z wzgledów estetycznych wybrała ten, gdyz jest cieniutki pasuje do mebli itp. :cool: wrazenia z ogladania poprostu bajka, balem sie ze jak full hd to jakosc wyswietlania programów moze mnie osłabic. poczatkowo podpielismy tv do zwyklej anteny ale nie dalo sie ogladac. jak juz mialem dostep do cyfrowego polsatu poprostu oniemialem z wrazenia, szczena w dół nie moglem uwierzyc w to co zobaczylem ogladajac polsat lub tvn caly czas sie zastanawiam czy to nie jest przypadkiem w HD obraz normalnie brak mi słów, ogladalem prison breaka czy teraz albo nigdy i oczy swiecily mi sie ze zdumienia, w przyszlym tygodniu sprobuje jakis filmik w Full hd zobaczyc. Jak narazie bez zastrzezen, pilot bardzo ladny choc duzy, a to duzy plus bo przegladajac forum duzo osob narzeka wlasnie na pilot, jeszcze jest taki mini pilocik wielkosci myszki do laptopa do przezucania kanalow, głośnosci itp. na Xboxie 360 grid marzenie normalnie masakra.

mimo ze polecalem rodzicom tv z serii 6 ale "ciesze sie" nie bylo 40 calowego:grin: Pozdrawiam
 

ProSiaczek

New member
REddy napisz coś więcej bo jestem bardzo zainteresowany tym modelem. Byłem zdecydowany na model 9, jest LED ale gdy zobaczyłem grubość zapał się zmniejszył. A model 8 idealnie będzie mi się komponować.

Napisz jak wygląda sprawa z kątami, co z czernią? Po opisie widać, że podączyłeś konsolę.Nie występuje lag?
 

REddy

New member
Oczyswiscie nie ma sprawy, ale studiuje w wawie i z tv mogłem sie nacieszyc 1 dzień, wiec to jest pierwsze wrazenie, ale jak przyjade do chaty pobawie sie troche i sprobuje napisac cos wiecej. Także cos kolo niedzieli sie wypowiem moze jakies foto wrzuce:cool: odziwo jest jeden bajer ktory mnie zaskakuje, mianowicie panel prawie sie nie kurzy, chociaz dla pewnosci sprawdze jego stan jak bede w domu:grin:

pozdrawiam
 

ProSiaczek

New member
REddy no to czekam cierpliwie.

Dziś byłem w Saturnie i pobawiłem się ustawieniami 856 i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony z wyświetlanego obrazu. Stawałem z boku i czerń nie specjalnie bladła więc to dobry znak. Pobawiłem się tak samo ustawieniami 956 i... już jestem całkowicie przekonany do 856. Mój wybór jest prozaiczny, jednak grubość jego nie odpowiada mi. Żona stwierdziła, że estetyka dla niej też jest ważna i źle będzie się komponować a ten 856 taki cieniutki :D

Czekam jeszcze na Twoje wrażenia i refleksje gdy pierwszy zachwyt opadnie.
 

janus13

New member
REddy napisz jaka jest płynność ruchu jak działa 100HZ. jak sie ogląda mecz piłki nożnej w SD i HD . Czy występuje smużenie i jakieś inne niedomagania.
 

REddy

New member
Narazie moge odpowiedziec na czesc pytan, bo mialem nieprzewidziany wypad i byłem troche zmęczony :p wracając do tematu piłki nożnej nie mialem okazji obejrzec, ale za to oglądalem mecz siatkówki i smużenia zadnego nie zauważyłem, a opcje 100hz mam ustawione na średni, apropo czerni w ciemnych scenach jest bardzo naturalna, ale czasem jest szara, gdy jest przejscie z jasnych kolorów do czerni w tej samej scenie, nie wiem czy ustawienia sa idealne, ale jest opcja poziom czerni, ja mam ustawione na niska sprobuje jeszcze poprobowac z ta opcja w przyszlym tygodniu, bo nie przyjrzalem sie dokladnie. Sprawa z hd jest dla mnie zamknieta gdyz nie mam dostepu do zadnych programów.
pozdrawiam
 

Roocky

New member
więcej info!!!!

Ludziska papiście coś więcej o 856, czy naprawdę tak mało popularny jest ten Tv? Mnie (druga połowa zdecydowała) interesuje dla tego że kolor jest najodpowiedniejszy do naszych mebli o zgrozo, a niebieskie LED-y nie wchodzą w rachubę,chyba że o podobnej kolorze są tez LED-y które przeoczyłem. Jak ktoś już ma ten tv niech skrobnie parę słówek proszę, pozdrawiam
 
Do góry