SAMSUNG PS51E550 Vs. Panasonic TX-46GT30E

Dragonik

New member
Witam,

Jak w temacie, ktora z tych plazm wybrac? Seria GT30 dobrze znana, przetestowana przez forumowiczow, cena atrakcyjna biorac pod uwage obecna cene. Martwi troszke 50Hz bug w Panasonicu. Samsung serii E550 brak jeszcze recenzji na stronach i forach.
 

WitoKr

New member
Witam,
Ja kupiłem Panasonica, choć pierwszy TV wymieniałem. Ogólnie jestem zadowolony z wyboru. TV był kupiony pod gry i filmy.
Do TV podpięte jest PS3 i PC. Na razie jestem w fazie testowania. Gry jakie testowałem na TV to: z PS3: Fifa 12, Killzone 3 3D,EyePet 3D, Sports Champions, z PC: Wiedźmin2, Cryssis2, Battlefield 2 - obraz rewelacyjny i z PS3 i PC. Filmy jakie oglądałem z PS3 to:AVATAR 3D - rewelacja jak w 3D i 2D, a z PC to: IMAX Under The Sea 3D i inne filmy w formacie mkv i inne próbki - obraz rewelacyjny.
Telewizja analogowa: w zależności od programu - obraz nie najgorszy ale i tak lepszy niż na LCD Samsuga który jest w inny pokoju.
Telewizja cyfrowa: tylko TV2 - obraz ok, a przy oglądaniu seriali mogę wręcz powiedzieć że bardzo dobry.
Telewizja HD: nie testowałem bo nie mam kanałów HD.
Obraz z PS3 oglądając seriale z IPLA np: Świat według Kiepskich - rewelacyjny, lepszy niż na Polsacie, Mamuśki: obraz ok, tylko brak jest wygładzania postaci czy jak to się inaczej nazywa trudno to opisać i trochę denerwuje podczas oglądania.
TV internetowa dostępna w tym modelu ok.
TV jest ustawiony na fabrycznych ustawieniach a sygnał jest przez HDMI.
To tyle co na razie mogę powiedzieć o tym modelu, mam go kilka dni cały czas testuje.
 
Do góry