SAMSUNG PS51E450 czy LG 50PA6500 ?

damson

New member
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów! Od paru dni borykam się z niemałym bólem głowy spowodowanym wyborem nowego telewizora. Konkretnie zainteresowałem się już dwoma modelami, SAMSUNG PS51E450 i LG 50PA6500, oba telewizory mam dostępne za kwotę 2100zł. Powiem tak: bardzo często oglądam sport, szczególnie piłkę nożną, a także gram na Playstation 3. Oczywiście od czasu do czasu film również obejrzę. Pokój jest dość jasny. Który telewizor bardziej polecacie? Może jest na forum ktoś kto ma któryś z tych modeli i mógłby poświęcić chwilkę i wyrazić swoją opinię? Za wszelkie wpisy z góry serdecznie dziękuję! Pozdrawiam :)
 

digitalus

Banned
Witam
Zalezy jak bardzo jasny jest pokoj i czy bardzo zwracasz uwage na odblaski?.Sa osoby ktorym bardzo to przeszkadza.Mi nie przeszkadza wcale
W srednio jasnym pomieszczeniu 50pm670s prezentuje sie dobrze.Telewizor wlaczony i odblaski nie sa bardzo widoczne.Taki sam panel jest w 50pa6500
Zdjecie z niemieckiego forum
pozostale zdjecia w linku nizej
Der LG PM 660/ 670 Thread, LG - HIFI-FORUM (Seite 2)
img1750_186211.jpg

W ciemniejszym pomieszczeniu jakosc obrazu jeszcze lepsza
LG Tv 50PM670S 127 cm (50 Zoll) 3D Plasma-Fernseher Smart TV - YouTube
Jesli bardzo czesto grasz na ps3 to musialbys uwazac na statyczne jasne elementy w grze.Szczegolnie na poczatku korzystania z telewizora. Jesli w grach nie ma czegos takiego to zgarozenia brak.Lub mozna zrobic lekki zoom w telewizorze wtedy elementy nie beda widoczne i mozna grac do rana:)
Nie sprawdzalem czy zoom w grach dziala.Ktos musialby potwierdzic.
Nizej zdjecie obrazu 60pa6500 ,to taki sam telewizor 50pa6500 tylko wiekszy ekran.
link do zrodla
http://www.htforum.com/vb/showthread.php/197731-TV-LG-Plasma-60-60PA6500-por-R-3-821-02/page5
20121211073.jpg
 
Ostatnia edycja:

damson

New member
Bardzo dziękuję za wpis. Pokój jest jasny, nie bardzo ale jest. Na odblaski wielkiej uwagi raczej nie będę zwracał, ale wiadomo że gdyby były one dość widoczne sądzę że byłoby kiepsko.. Nie chciałbym żeby telewizor służył mi jako lustro, że tak już przesadnie to zobrazuję. Czy ktoś jeszcze byłby tak miły i wypowiedział się o tych modelach? Dziękuję i pozdrawiam :)
 

damson

New member
Kupiłem LG 50PA6500, jak narazie odbierałem tylko telewizje naziemną, kanały HD są naprawde w dobrej jakości :). Odblasków przy moich warunkach bardzo mało, mam zamiar w niedalekiej przyszłości kupic konsole PS3, jak narazie jestem posiadaczem PS2, podłączyłem, zagrałem w Pro Evolution Soccer 2009, jakośc bardzoooo kiepska, przy sytuacjach ( rzuty rożne, wykonywanie rzutów wolnych ) jakośc na nasze czasy FATALNA. Lecz chciałbym przypomniec o tym że to jest po prostu stara konsola :) cudów od tego nie można po prostu wymagac, czekam na PS3. Pozdrawiam i w razie szczegółowych pytań dotyczących użytkowania tego telewizora proszę pytac, postaram się udzielic odpowiedzi. Aha, telewizor kupiłem za 2250 zł + 150zł uchwyt potrzebny do zawieszenia na ściane :)
 

qualia

New member
Też się zastanawiałem nad wyborem LG/Samsung. Wybrałem LG, ceny były podobne, ma FullHD a różnicy w obrazie w warunkach sklepowych ja nie widziałem. Z zakupu jestem zadowolony, chociaż po przesiadce z LCDka odbicia trochę przeszkadzają.
 
Do góry