Samsung PS51D6900 czy PS51D800

MorganFreman

New member
Witam
Szukam plazmy co najmniej 50 calowej i proszę o fachową poradę, bo mam dylemat co kupić. Czy kupić PS51 D6900 czy wydać ponad 1200 złotych więcej na PS51D8000? Czym tak naprawdę różnią się oba modele i czy warto wydać więcej tylko po to aby mieć nowszy model, bo "eksperci" w sklepie twierdzą, że parametry są bardzo podobne a różnią się przede wszystkim multimedialnością (która dla mniej jest mniej ważna).
 

Pioneer1980

New member
Witam
Szukam plazmy co najmniej 50 calowej i proszę o fachową poradę, bo mam dylemat co kupić. Czy kupić PS51 D6900 czy wydać ponad 1200 złotych więcej na PS51D8000? Czym tak naprawdę różnią się oba modele i czy warto wydać więcej tylko po to aby mieć nowszy model, bo "eksperci" w sklepie twierdzą, że parametry są bardzo podobne a różnią się przede wszystkim multimedialnością (która dla mniej jest mniej ważna).

Dołóż jak możesz kolejne 800 zł ( w porównaniu do Sama 8000) do 50 vt 30 Panasonica.Te samsungi dzieli przepaść.Zupełnie nowy procesor w serii D8000 w porównaniu do D6900.Spójrz na matrycę zgaszonego D8000 prawie czarna jak smoła.Ale srebrna ramka i podstawa w Samsungu D8000 dla mnie nie do przyjęcia.Choć jakością bije tańszego brata na głowę.Natomiast jak masz 4 metry od tv to lepiej kupić co najmniej 55 cali - to dopiero jest namiastka kina domowego.Tu na polu pozostaje tylko Panasonic .
 

przemo73

New member
Bez reklam
I jaką decyzję podjąłeś Panie Morgan?
Ja od dłuższego czasu walczę z podjęciem decyzji...
Niestety u mnie jeszcze do walki włączone są UE46D7000 i UE55D7000 (ten ostatni raczej odpadnie z powodu na cenę)
 
Do góry