Samsung PS50C550 lub Panas TX-P50S20E

wojtas3

New member
Witam,
Poczytałem forum i stoję generalnie przed wyborem TV spomiędzy dwóch modeli jak w tytule. TV będzie w salonie, oglądany głównie wieczorami w tygodniu, w dzień jedynie w weekendy. Zależy mi na odtwarzaniu filmów z USB bo DVD mam słabe, jednak boję się tego o czym wielu pisze efekt Judder oraz buczenia i oczywiście migotanie. Opinie jeśli chodzi o obraz przemawiają za Panasem. Generalnie CTR miałem Samsunga i byłem zadowolony, więc stąd ukierunkowanie na kolejnego. Reasumując, czy wady samsunga zależą od egzemplarza? Czy jeśli już je ma, to wszystkie wymienione? I czy lepiej zachowawczo kupić Panasa? Nie znalazłem nigdzie posta o jego wadach. (może słabo szukałem:blagam:) Z góry dziękuję za odpowiedzi Forumowiczom.
 

belt

New member
Nie bardzo rozumiem..
Zależy Ci na filmach z USB a wybierasz telewizor bez takiego wejścia?
Może chodzi o Panasa G20?
 

don111

Banned
raczej zachowawczo z tych dwóch lepiej Panasa, choć tak jak kolega wyżej napisał - nie odtwarza on filmów
judder i tak jest ograniczony do minimum na obecnych tv a o migotanie się nie martw, jeśli na crt 100hz go nie widziałeś
Samsung oprócz bzyczenia (wady konkretnych egzemplarzy ale to nagminne) ma wadę w postaci automatycznego ściemniania/rozjaśniania (nie wiem czy w każdym tak jest, czy też zależy od egzemplarza)

zobacz też LG 50pk550, odtwarza wszystko z usb i ma nie gorszy obraz (może czerń minimalnie słabsza od Panasonica), choć większe refleksy (matryca lustro)
 
Ostatnia edycja:
Do góry