Samsung PS50B650 vs Panasonic TX-50G10E

ghosti19

New member
Witam wszystkich mam pewien dylemat i potrzebuje od was porady którą plazmę wybrac SAMSUNG PS50B650 CZY PANASONIC TX-50G10E i dlaczego bardzo prosze o pomoc. Bardzo mi sie śpieszy z wyborem POMOCY!!
 

vandel

New member
dokładnie więcej info i na czym Ci zależy np. na odtwarzaniu filmów po usb. ja ostatnio porównywałem swój samsung ps50b650 do panasonika 42s10 (trochę niższy model od g10) i według mnie lepszy samsung. tez się zastanawiałem nad tymi dwoma modelami i wyboru bym nie zmienił. plus dla panasonika za wykonanie. mój lekko brzęczy/piszczy słychać to trochę w nocy. chociaż niektórzy tego nie zauważają .i jescze jeden plus dla panasa to chyba ma gwarancje 5lat wiec wybor jest zależny od innych rzeczy bo którego bys nie kupil to bedziesz zadowolony.
 

edi_csa

New member
osd w samsungu

witam..
wczoraj mialem okazje pobawienia sie modelem PS50B650, a ze w domu posiadam panasonica tx42g10e zdziwila mnie niska jakosc/rozdzielczosc osd. w porownaniu do panasonica gdzie panel konfiguracyjno informacyjny jest ostry jak zyleta. czy wiecie moze cos na ten temat?? czy jest to kwestia tak a nie inaczej przygotowanej grafiki pod osd, czy jest np mozliwosc zmiany rozdzielczosci??
pozdrawiam

wojtek
 
Do góry