Samsung LE37M87BD Aktualizacja Firmware

kartacz

New member
Witam. Mam pytanie, czy istnieje możliwość, a jeżeli tak to jak aktualizacji oprogramowania w TV LCD Samsung LE37M87BD. Soft jaki obecnie jest zainstalowany to:
Wersja Oprogramowania: T-BDXPDEU00-1013
Wersja Firmware: T-ST1DEU7-1000

Chodzi mi głównie o dostęp do naziemnej TV Cyfrowej, która nadaje na częstotliwości 194000 khz / 8 Mhz, a nie ma takiej standardowo w tym odbiorniku przy wyszukiwaniu i nie można jej zmienić ani ustawić ręcznie. Czy zmiana oprogramowania zmieniłaby coś i pomogła w tym kierunku? Może jest jakaś opcja w menu serwisowym, która to zmieni? Dzięki za pomoc.

Pozdrawiam
 

kartacz

New member
To niby jakim cudem wchodzę z pilota w TV/DTV i w D.MENU ? Właśnie z tego menu mam te wszystkie dane, tyle, że dekoder w tym tv był robiony na kraje: Anglia, Niemcy, Francja, Włochy, Hiszpania i Austria. Z automatu nic nie wyszukuje, a ręcznie tej częstotliwości wpisać też nie można.
 

qmacorz

New member
Witam,

posiadam ten TV i po włączeniu menu DTV wyszukało mi cyfrowe kanały, jest fonia i dostęp do EPG. Oczywiście nie ma obrazu (brak dekodera MPEG4). Myślałem o dokupieniu karty CI do konwertowania obrazu do MPEG2 (np. NEOTION NP4) ale ten tv jest na liście nie współpracujących z konwerterem podczas gdy np. LE46M86BD czy LE40N87BDX są. Wiecie może czemu, tzn. co mają tamte modele czego nie ma mój?
Pozdrawiam.
 
Do góry