Samsung LE37M87B

Marcin17

New member
Dzień Dobry, Witam !

Planuje zakup tv 37" Full HD. Jednak nie jestem jeszcze do końca zdecydowany. Najbliższy jestem zakupu Samsuna LE37M87B. Telewizor będą używał do: ogląda tv kablowej , ale planuje do niego podłączyć jakąś telewizje przez sat przez HDMI, konsoli XBOX360 , DVD przez HDMI, sporadycznie PC.
Czy możecie ewentualnie zaproponować coś innego do 5300 zł ??? :confused: Zastanawiam sie również nad Sharpem LC-37XD1E, ale jest o 300 zł droższy wieć ... raczej samsung, Prosze o treściwe podpowiedz, czy wybór Samsunga LE37M87B to dobra decyzja ? :roll:

Z góry dziękuję

Pozdrawiam Marcin
 

sparx

New member
Weź pod uwagę Samsunga LE40N87. Cena zbliżona do 37M87,a masz 40 cali. 40N87 ma też lepszy kontrast dynamiczny - 10000:1, 37M87 - 8000:1 .
 

Slygado

New member
sparx napisał:
Weź pod uwagę Samsunga LE40N87. Cena zbliżona do 37M87,a masz 40 cali. 40N87 ma też lepszy kontrast dynamiczny - 10000:1, 37M87 - 8000:1 .
tyle że seria N jest serią niższą od M, a z tego co pisano na forum to widać tż różnicą w jakości obrazu - na korzyść M oczywiście:eek:
 

Marcin17

New member
Slygado napisał:
tyle że seria N jest serią niższą od M, a z tego co pisano na forum to widać tż różnicą w jakości obrazu - na korzyść M oczywiście:eek:

Slygado a co powiesz na temat LE37M87B ? Jakie są Twoje sugestie ??? :confused:
 

HDTV_Fan

New member
Bez reklam
Ogladałem 37 i powiem tyle, swieci w nocy, słabiutki czarny kolor...

Sam zdecydowałem sie jednak na LE40M87BD , obraz wymiata choc trzeba niestety trochę dopłacic...
 

Marcin17

New member
Slygado napisał:
37" nie ma specjalnej powłoki (takiej jak 40estka) wzmacnijącej siłę koloru czarnego. Pojawił się test tego telewizorka w :

http://www.hdtvorg.co.uk/reviews/lcd...le37m87bdx.htm

Imo chyba bym dołóżył do 40etki:confused:

Oj Slygado zmartwiłeś mnie trochę swoją wypowiedzią, a co to jest za powłoka i czy rzeczywiście ma taki wpływ na wyświetlanie kolorów ???

Chociaż dzisiaj odkryłem ze Sharp LC-37XD1E nie jest wcale droższy a w zasadzie tańszy więc może jednak Sharp, proszę o opinie w sprawie tych dwóch tv ...
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tu masz pierwsze zdjęcia .
http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=14520
O różnych powłokach nigdy nie słyszałem.
Analizując jakość - wybierałbym Sharpa 37 Xd1 .
Ale cena do jakości również wziąłbym pod uwagę Samsunga - tylko sprawdź sygnał SD - bo ma większe smużenie niż Sharp w słabych sygnałach.
 
Do góry