Samsung LE37A551P2

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Witam.Czerń-na poziomie sony 32d3000.Kontrast-rewelacja.Kąty-standard.Miałem pare dni go w domu i jeśli miałbym wybierać między a551 i sony d3000 to wybrałbym tego pierwszego_Obecnie mam a450 i poza rozdzielczością nie różnią się prawie niczym(a450 ma lepsze kąty)
 

ziutek_68

New member
Kupiłem go niedawno. Na HD (obraz z notebooka poprzez D-SUB - mam kilka teledysków) obraz bardzo dobry. W przypadku SD obraz dobry. Choć w tym przypadku dużo większe znaczenie ma jakość nagranego (emitowanego) materiału. Różnice między telewizora nie są aż takie duże jak w jakości nadawanych programów. Oczywiście telewizorek trzeba troszkę poregulować, bo obraz ustawiony domyślnie jest za jasny (tylko tryb FILM mozna uznać za dobry). Ja osobiście w pierwszym rzędzie zmniejszyłem podświetlenie. trochę mnie zdziwił tryb 100Hz. Myślałem, że moze być włączony bądź nie. A tu az 4 opcje: wyłączony, niski, średni, max no i demo (podział ekranu na 2 częsci, gdzie na jednym jest tryb włączony a drugim nie). Moje wrażenia (oczywiście subiektywne) to:
1. Czerń jest znakomita w dzień, w nocy już nie (choć dużo lepsza niż w modelu A551)
2. 100Hz - troche przereklamowane
3. Design - mi sie podoba (choć widać kurz)
4. Kąty - standard jak w innych LCD
5. Kolory - bardzo dobre
6. Kontrast - bardzo dobre
7. Złącza - 4HDMI, USB, wyjście optyczne na dźwięk, ...
8. Dźwiek - średni (mało basów, trochę poprawiłem na korektorze, ale najlepiej puścić przez kino domowe)
9. Inne - brak automatycznego dopasowania do formatu nadawanego obrazu (znaczy sie dopasowuje rozciagając obraz na szerokość, ale proporocje są wtedy do niczego), plus za podświetlany pilot, DNIe pro -sprawdza sie na SD - poprawia kontrast i odszumia obraz
 
Do góry