Samsung LE32A330 ?

gabe1234

New member
Co myślicie o tym telewizorze: Samsung LE32A330 ?

Będę korzystał narazie z sygnału SD no ale HD też mam zamiar. Ogłądał będę z odległości 2,5-3m więc idealnie . Pewnie DVD będzie korzystało z telewizora. Opłaca się kupić tego samsunga?
 

Atrax

New member
Witam,
ja również zastanawiam sie nad tym telewizorkiem, gdyż szukam czegos do sypialni na sciane (taki drugi TV do zasypiania ;-D)...
... telewizor bedzie wiec używany tylko nocą lub późnym wieczorem, sygnał bedzie z cyfry +, odległośc do tv ok. 3m
... nie chce przepłacać za tv który bede oglądał tylko wieczorami wiec zadne full hd, czy 100hz nie jest mi potrzebne zależy mi głównie na dobrym odwzorowaniu kolorów, przyzwoitym obrazie jednym słowem żeby cyfra była dobrze wyświetlana
... wiec czy ten tv to dobry wybór bo moge go na miejscu kupic za 1630 pln ?
z góry dzieki
pozdro
 

ramzes64

New member
Witam

również jestem zainteresowany tym telewizorem - nie jestem wymagający.

Do gier i TV sd.
co mozecie o nim powiedziec - w agito.pl za 1508zl (mysle ze cena jest OK). Dzis ogladalem go w Makro i byl za 1999zl (wiec roznica prawie 500zl) - troche sie zabardzo blyszczal przez te swiatla - mam nadzieje ze w domu az tak niebedzie - zreszta mam w planach objechac jeszcze inne sklepy i zobaczyc jak wygladaja na mniejszych halach/pomieszczeniach.

Grac mam zamiar na konsolach nie wykorzystujacych HD
stary XBox / Nintendo GameCube
nowe Nintendo Wii
ewentualnie bardzo stare Nintendo 64

jak ma sie tryb Game - ogolnie jestem zielony, a strasznie napalony na ten TV i tylko SAMSUNG.

z modelami juz kombinowalem - ale wyszlo na ten, bo nowszy chyba niz LE32S81B

P.S. do tej pory mialem w swoim pokoju do gier i TV - PHILIPS lub DAEWOO (oba kineskopowe 14").

Wiec jak dla mnie to juz niebo.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
pamietaj że cena nie bierze się z radości twórczej ale z kalkulacji . Oczekuj tyle ile zapłaciłeś za sprzęt . Nie polecam do SD. Cena to jeszcze nie wszystko.
 
Do góry