SAMSUNG LE 40A656A Klika pytań.

luxbox

New member
Witam chce kupić SAMSUNG LE 40A656A tylko mam kilka pytań jako laik :).
1. Co znaczy ze ten model ma mieniąca się obudowa? (czerwono -czarna) Ona jakoś świeci czy tylko w zależności od światła w pokoju coś się w niej zmienia,

2. Mam cyfrę +, dekoder miałem podłączony przez euro i teraz moje pytanie czy jak bym zmienił dekoder na ten z wyjściem HD. ale oglądał np. TVN to będzie lepszy obraz? Bo na kanałach HD będzie oczywiście lepszy, ale co z innymi ?

3. Widziałem ten model u pewnej osoby spodobał mi sie jednak miałem wrażenie przy oglądaniu ze jest lekka mgiełka, siedziałem około 2,5m od niego i wiem ze miał podłączony dekoder przez euro. Czy to złudzeni czy trzeba coś ustawić. (napiszcie co dokładnie)

4 Jakie ustawienia sa optymalne ma ktoś jakieś przemyślenia?

Z góry serdecznie dziękuje czekam na pomoc.
 

luxbox

New member
Czy ktoś mi może odpowiedzieć na to pytanie jestem słaby wte klocki :)
2. Mam cyfrę +, dekoder miałem podłączony przez euro i teraz moje pytanie czy jak bym zmienił dekoder na ten z wyjściem HD. ale oglądał np. TVN to będzie lepszy obraz? Bo na kanałach HD będzie oczywiście lepszy, ale co z innymi ?
 

James Bond

New member
Mam ten tv od jakiegoś czasu i mam z nim mały, dziwny problem. Problem dotyczy ustawienia godziny i daty. Nie mam problemu aby to ustawić ale chodzi o to że nie pozostaje to w pamięci. Gdy wyłączam tv na noc z sieci a rano włączam to godzina i data znika z pamięci tv i trzeba ustawiać od nowa. Gdy się wyłączy tv normalnie guziczkiem power i włączy ponownie to wszystko jest ok. Czy normalne w tych tv? Miałem wiele tv i każdego na noc wyłączałem z prądu a godzina pozostawała w pamięci na zawsze. A tak na marginesie to trochę dziwne że ten tv nie ma dodatkowego guzika do wyłączania go z sieci. Trzeba prymitywnie wyjmować wtyczkę z gniazdka albo jak ja to robię wyłączać listwę antyprzepięciową do której mam tv podpięty.
 
Do góry