SAMSUNG LE 40 B 651 czy LG 42 LH 7000

Lethias

New member
Witam
Bardzo bym prosil o pomoc w wyborze pomiedzy SAMSUNG-iem LE 40 B 651 a LG 42 LH 7000. Interesuje mnie zakup TV LCD Full HD za ok 4tys zl +/- pare stowek. Po wstepnym przegladnieciu rynku zainteresowaly mnie 2 powyzsze modele.
Moze pare detali do czego mi TV:
-Cyfrowy Polsat, Cyfra lub cos podobnego ( ze wskazaniem na sport i kino akcji czyli 100Hz lub wiecej wskazane)
-PS3, PSP (podlaczane do TV), DVD i niedlugo Blueray
-Dosyc duzy pokoj ok 30 m2, odleglosc do TV z kanapy 4-5m
-Mozliwosc podlaczenia do netu, PC,
-Port USB (odtwarzanie divx-ow, zdjec jpg bezposrednio z flash usb)

Obydwa modele sa dosyc porownywalnie jesli chodzi o dostep do powyzszych detali.

Jesli chodzi o roznice dla mnie zauwazalne. Samsung jest ciekawszy jesli chodzi o podlaczenie do netu natomiast LG ma bluetooth. Samsung jest w tej cenie 40 calowy, LG 42. Samsung podoba mi sie bardziej wizualnie ale LG tez nie jest brzydki.

Moze sa jakies czynniki, ktore pomoglyby mi zdecydowac sie na ktorys model. A moze jest jakis inny TV o podobnych parametrach i cenie godny zakupu? Prosze o jakies informacje i rady.

Pozdrawiam
 

regius

New member
To może ja się podczepię....
Czym różni się model LH7000 od LH7020 ? Mam okazje kupić 7020 za 780E tylko nie wiem jaka jest między nimi różnica.

Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
do takiej odległości jeśli faktycznie sięgać będziesz po blu raya to najmniejsza przekątna to 46":
Sharp 46 D65
Toshiba 46 RV 555
Toshiba 46XF350
I wcale przy tej odległości 100 Hz nie jest Ci potrzebne.
 
Do góry