Samsung LCD 40 D503...

3echo

Member
Bez reklam
Mama kupiła sobie dzisiaj taki model w promocji za 1599zł.Czy może mi ktoś napisać z którego roku są te TV,bo w necie mało jest informacji na ich temat?Jakie matryce są w nich montowane?
 

tdx

New member
Bez reklam
To najprostszy z najnowszych modeli LCD tego producenta. Co do matrycy możesz sam sprawdzić wchodząc w menu serwisowe
 

3echo

Member
Bez reklam
Już zdążyłem zauważyć,ze to bardzo prosty model,ale dla moich rodziców idealny.Dlatego zapytałem z którego to roku.
Jak wejść w menu sewisowe?
 

tdx

New member
Bez reklam
przy tv na czuwaniu wciśnij na pilocie po kolei info menu mute power

Wejdź w zakładkę option i napisz co masz w TYPE
 

3echo

Member
Bez reklam
Napiszę ale jeszcze muszę poczekać bo się nie wybieram do rodziców.W między czasie podzielę się swoim spostrzeżeniem,jak wieszałem ten TV na ścianie.Chodzi dokładnie o tylną obudowę TV.Ona się rusza.Jest to dziwne,bo w moim Soniaku wszystko jest sztywne .Po wkręceniu w nią zaczepów i zawieszeniu na ścianie telewizor rusza się(po dotknięciu) na boki.Myślałem,że nie trafiłem w prowadnice,lub śruby popuściły,ale po dokładnym obejrzeniu,to cały tylny panel chodzi(przód,tył).Nie wiem,czy tak ma być,czy może czegoś nie dokręcili fabrycznie.Piszę o tym,bo chcę się upewnić,że TV nie spadnie.
 

3echo

Member
Bez reklam
Z tego co zdążyłem zauważyć to w serii D tylna obudowa tak się rusza.Otwory na śruby są wtopione w plastik.W serii C tylny panel jest metalowy.
 
Do góry