Samsung LCD 26" czy 23" ?

mamig_1

New member
Szanowni Państwo.
Chciałem kupić telewizor LCD. Mój wybór padł na Firmę Samsung. Zastawiam się nad modelem LE26R51 lub LE23R51. Wiem, że różnica między tymi modelami tkwi tylko w wiekości matrycy. I tutaj wystapił mój dylemat, ponieważ nie potrafię się zdecydować na przekątną. Do tej pory używam wiekowego telewizora crt 14".
Odległość do oglądania to około 2m (czasem 0,5 więcej a czasem 0,5 m dalej).
Większość czasu to TV z kablówki, czasami dvd. Byłbym zobowiązany za
odpowiedź o poradę.
 

Razgriz

New member
ujmę to tak - dla mnie im większy ekran tym lepszy. Oglądam z 3metrów (jak siedzę na kanapie, a jak się nie opieram to jakieś 2,7m) i mam 42" - już nie wyobrażam sobie mniejszego TV - podczas oglądania filmów uczucia niesamowite, jak będę zmieniał TV za kilka lat na pewno postaram się kupić coś większego (50" to minimum), bo te telewizory nie prominiują, a w końcu teraz takie TV najlepiej sprawdzają się w DVD a tam liczy się duży ekran. Polecam 26
 

zibi 2006

New member
Popieram 23 cale to bedzie naprawde maluszek ,nieopłacalny w zakupie. Ja z 3 m oglądam 32 lcd i nie chce mniejszego.
 

mamig_1

New member
Dziękuję za te opinie. Ale rodzi sie we mnie pytanie: a co z niedoskonałościami sygnału z kablówki. Czy przy tych nieszczęsnych 2 m nie będą zbyt widoczne w telewizorze 26"?
 
Do góry