Samsung HT-TZ315 - ikona kamerki + blu-ray

kvba

New member
Witam. Mam takie pytania. Jak można wyłączyć opcję kiedy na ekranie pojawia się ikona kamerki informująca o możliwości zmiany kąta kamery? To naprawdę przeszkadza w oglądaniu. Jak pod to kino można podłączyć blu-ray ażeby dźwięk wychodził na głośniki 5.1? Dziękuję za odpowiedzi.
 

zuluuu

New member
kvba napisał:
Witam. Mam takie pytania. Jak można wyłączyć opcję kiedy na ekranie pojawia się ikona kamerki informująca o możliwości zmiany kąta kamery? To naprawdę przeszkadza w oglądaniu. Jak pod to kino można podłączyć blu-ray ażeby dźwięk wychodził na głośniki 5.1? Dziękuję za odpowiedzi.

Jeśli chodzi o podłączenie odtwarzacza br do kina domowego, to upewnij się (jeśli jeszcze nie dokonałeś zakupu odtwarz br) ze ma on wyjście optyczne. Niestety niektóre nie mają, jak np. funai. Powinienies mieć natomiast wejście opotyczne w kinie domowym. W ten sposób łączysz odpowiednim kabelkiem odtwarzacz br z kinem domowym i dzwięk idzie na kino i jego zestaw głośników. Natomiast sam odtwarzacz br łączysz za pomocą hdmi do tv i w ten sposób idzie do niego obraz. Nie wylklucza to jednoczesnego podłączenia kina domowego do tv (o ile masz więcej niż jedno wejście hdmi). Dopiero co wstałęm i jeszcze jestem nieprzytomny, ale myśle ze nie pomieszalem faktów :).
 
Do góry