Samsung DSB-S305G

ecco

New member
Witam, Znalazłem w swojej szafie takiego Samsunga, model w temacie :)
Jakby ktoś niedokładnie kojarzył, to tutaj znajdzie się parę fotek: allegro.pl/search.php?string=samsung+dsb-s305g

Mam pytanie, czy taki dekoder (to dekoder racja?) nadaje się do jakiegoś użytku poza dekodowaniem Cyfrowego Polsatu? Jestem zielony w temacie tego typu sprzętu ;]
Czy jeśli np. planuję w przyszłości skorzystać z oferty cyfrowej platformy TVP to przyda mi się ten Samsung?
Jeśli nie, to jakie inne zastosowanie można znaleźć dla niego? :p

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc nowicjuszowi ;]
 

KKuba

New member
Bez reklam
To jest dekoder MPEG2 z wbudowanym czytnikiem Nagravsion. Mówiąc po ludzku ten dekoder nadaje się do kanałów FTA i Cyfrowego Polsatu. NIE nadaje się do platformy TVP, która jest w MPEG4. Dekoder obsługuje DiSEqC więc można mieć max 4 satelity (teoretycznie nawet więcej, ale technicznie bez sensu). W praktyce: Możesz na nim oglądać kilkanaście polskich programów FTA z Astry i Hotbirda i setki obcojęzycznych. UWAGA! W CP jest opcja prepaid. Jak masz potrzebę możesz wpłacić na Twoje konto w CP 42,80PLN (lub wielokrotność) i Ci się włączy platforma na okres za jaki zapłaciłeś. Bez umowy, bez niczego - tak po prostu...
 
Ostatnia edycja:
Do góry