Samsung 65JS8500 zamiast SONY 65X8505C

masol

New member
Witam, zakupiłem 2 dni temu SONY 65X8505C, ale jakoś obrazu zostawia wiele do życzenia a mianowicie obraz jak by za mgłą, kolor na włosach np. blond wpada w jakiś zielony odcień. Oraz czarny wpada z fiolet. Dlatego postanowiłem wymienić go na Samsung JS8500, Chyba że macie jakieś inne propozycje.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To nie jest dobry pomysł . Masz skalibrowany Sony ?
Sprawdź Philipsa 65Pus8601 ale tez po kalibracji.
 

masol

New member
Nie mam telewizor zakupiłem w promocji akcji technologicznej ponieważ tam posiadałem kartę podarunkową po starym Samsungu i zdecydowanie lepiej grał bez żadnej kalibracji niz ten sony a był to model PS51D8000.
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Witam, zakupiłem 2 dni temu SONY 65X8505C, ale jakoś obrazu zostawia wiele do życzenia a mianowicie obraz jak by za mgłą, kolor na włosach np. blond wpada w jakiś zielony odcień. Oraz czarny wpada z fiolet. Dlatego postanowiłem wymienić go na Samsung JS8500, Chyba że macie jakieś inne propozycje.

Być może trafił Ci się kiepsko ustawiony fabrycznie egzemplarz. Generalnie ludzie z Soniaków X8505C są zadowoleni z obrazu, narzekają tylko na niedopracowany soft.
Co Samsunga to już inna półka jakościowa, wyższa niż ten Soniak, ale i sporo droższa. Test Samsunga i Soniaka można znaleźć na sąsiednim forum.
Obrazu na Samsungu nie widziałem, więc się nie wypowiem, ale Soniaka X8508C testowałem na własnym materiale i wrażenia miałem średnie, bez efektu wooow :) Także dobrze by było, abyś przed wymianą sprawdził Samsunga w sklepie lub ewentualnie inny egzemplarz Soniaka.
 

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
Faktycznie, jakiś rozkalibrowany Tobie się trafił. Samsung o 2k złociszy droższy w technologicznej, imo półka ta sama (nie jest to JS9500) ale trochę lepiej chodzący soft na dzisiaj, niemniej android TV to przyszłość, swoje pazurki pokaże w 6.0.

Pewnie jak coś nie pasuje najlepiej wymienić, szkoda być nie zadowolonym z zakupu.
 

masol

New member
Wole juz doplacic I byc zadowolony moze jak bym zaplacil 3 tys. za tego soniacza to bym nie narzekal ale za takie pieniadze to chcialbym chodziaz nie narzekac. Zastanawiam sie jeszcze nad JU7000 lub 7500. Czy to sa te same modele rozniace sie tylko wygieta matryca ?
 
Do góry