Samsung 48H6400 , a samochód

MistrzDzizas

New member
Witam,
Zamówiłem sobie samsunga 48h6400 z odbiorem osobistym i właśnie mnie olśniło, że nie koniecznie zmieści się on wraz z opakowaniem w moim samochodzie. Niestety osoba sprzedająca nie zna wymiarów opakowania, a w internecie znalazłem tylko, że sam telewizor ma długość 1087mm , natomiast Honda Accord przy tylnych siedzeniach zgodnie z instrukcją znalezioną w internecie ma 1495mm miejsca. Wydaje mi się, że wysokość nie będzie stanowiła problemu, ale nie wiem jak z tą szerokością...
Czy jesteście w stanie mi pomóc i doradzić, czy telewizor ma szanse się zmieścić do auta z opakowaniem? Od razu uprzedzam, że w grę wchodzi tylko wciskanie go do tylnej części kabiny, ponieważ nawet jeśli poskładam siedzenia w kabinie to przestrzeń bagażnika oddziela bezsensowna ścianka, w której znajduje się otwór, który ledwie pozwolił mi kiedyś zmieścić w nim drzwi łazienkowe, a obawiam się, że pudło z tv będzie o wiele większe...
 

gidyja

New member
Nie wiem jak w Accord ale mi w Jazz z tyłu pod lekkim skosem wszedł, więc do twojej tym bardziej powinien wejść. Jak chcesz to mogę pudełko zmierzyć.

Wytapane z LG-G2
 

MistrzDzizas

New member
Jeśli wszedł do Jazz to myślę, że nie ma potrzeby, żebyś się fatygował skoro Accord jest trochę większy. Dzięki wielkie za pomoc!
 

MistrzDzizas

New member
Dzięki wielkie, jakoś go upcham w takim razie!
Swoją drogą dotychczas myślałem, że zmieszczenie 42cali do toyoty yaris to był wyczyn, ale 48cali do Jazza.. :blagam:
 
Do góry