Samsung 46C750 firmware update fail

ciopers

New member
No i stało się;/ uwaliłem TV.

Pobrałem dzis nową aktualizację ze strony Samsunga "T-VALDEUC_1016.0.exe" do swojego nowego nabytku celem aktualizacji.
I tak jak nie mialem problemu z wgraniem firmware w wersji "1015" tak nowa wersja "1016" zrobiła mi z TV podstawke;/. TV rozpoznał, że na USB jest nowy firmware i zapytał czy aktualizować. Po potwierdzeniu miałem przez długi czas pasek postępu aktualizacji (ponad 15min) na poziomie 0%. TV następnie się wyłączył i tyle (pali się jedynie dioda zasilania). Przy probie włączenia (po dłuższym czasie) zaczyna jedynie sukcesywnie migać, nic więcej. Odłączenie/włączenie zasilania tez nic nie pomogło, objaw jest ten sam.

W związku z powyższym prosił bym o info:
- czy jest na to jakiś samodzielny ratunek TV czy pozostaje jedynie serwis Samsung?
- czy operacja przywrócenia firmware-u (przy całkowicie padniętym Tv) jest możliwa do wykonania od ręki przez serwis i czy ewentualnie serwis Samsunga przyjeżdża do klienta by usunąć usterkę lub zabrać TV??

Pozdrawiam
 

ciopers

New member
TV wylądował w serwisie i po tygodniowym pobycie jutro do mnie wraca i będę mógł znów się cieszyć:D.
Ponoć wymieniona została płyta główna ze względu na uszkodzenie pamięci choć przyznam, że nie wnikam w 'co?, jak?, dlaczego?', a jedynie by wrócił w nienaruszonym stanie:)).
Pozdr.
 
Do góry