samsung 42Q91h vs panas 42PV80

gubic

New member
Proszę o pomoc w dokonaniu wyboru
Sygnał z Kablówki,oglądamy też dużo filmów DVD,mecze ,F1,odległość ok 3m,pokój dosyć jasny.
Nie wiem czy się różnią, panasy mają lepszy tuner? Tego samsunga posiada znajomy i jest ok na eNce,ale..nie zawsze :)
Może jakieś inne propozycje w podobnym przedziale cenowym?

Teraz jestem w dobrym dziale :)
 
Ostatnia edycja:

ArtS007

New member
Bez reklam
Ogólnie rzecz biorąc telewizorki są porównywalne, jednak za Panasonikiem przemawia tryb 100 Hz i obsługa sygnału 24p. Takie same możliwości ma nowszy Samsung PS42A451.

ArtS :)
 

gubic

New member
A jeszcze pytanko kiedy kupować tv? Mimo,że cena już jest niska,warto poczekać do stycznia lub okresu poświątecznego? Bardzo mi się nie śpieszy,a jeśli miałbym zaoszczędzić ze 200pln,byłoby prawie na wieszak :)
Pytanie do długotrwałych obseratorów rynku :)
 

ivf

New member
może może.. teraz wydaje mi się dobry okres na kupowanie (zastrzegam jednak że analizatorem runku nie jestem, to tylko moja opinia po dotychczasowych obserwacjach + te wzrosty wartości walut ;))

a na wieszak już zaoszczędziłeś, albo i na kilka(naście) bo te telewizory startowały od kilku tysięcy ;)
 

digitalus

Banned
witam
jesli trend sie utrzyma tzn zlotowka bedzie coraz slabsza to w tej chwili jest najlepszy okres na kupno telewizora. przed swietami bedzie drozej.
przeciez producenci nie kupuja podzespolow za zl . tylko za euro lub dolary.sprzedawcy automatycznie podniosa ceny bo cena telewizora bedzie wyzsza.
 
Ostatnia edycja:
Do góry