samsung 40c650 filmy sie wylanczaja

knedel83

New member
Witam.Mam Samsung 40c650 i mam pewien problem podczas odtwarzania filmów z zewnętrznego dysku czasem trafia się film który zaraz po włączeniu się wylancza dzieje się tak głownie z plikami .mkv choć zdarzyło się również z plikami .avi Telewizor ma niecaly rok czy update software cos pomoże
 

knedel83

New member
Ok spróbuje wgrać ten sam plik na pendrive i zobaczę. Może to wina systemu plików ? Mam ntfs może zobaczę na fat32 tylko fat nie obsługuję większych plików. Ja mam dysk SAMSUNG S2 500GB usb 2.0
 
Witam.Mam Samsung 40c650 i mam pewien problem podczas odtwarzania filmów z zewnętrznego dysku czasem trafia się film który zaraz po włączeniu się wylancza dzieje się tak głownie z plikami .mkv choć zdarzyło się również z plikami .avi Telewizor ma niecaly rok czy update software cos pomoże

Kolego po co te same pytania zadajesz w dwóch różnych tematach? Zaśmiecasz forum:)
 

kazikw1

New member
100% wina za wolnego dysku lub zbyt prądożernego. Na początek spróbuj podpiąć dysk kabelkiem Y-USB (dodatkowa wtyczka zasilania) w dwa porty w TV - dostanie więcej prądu (szczerze mówiąc nie wiem czy w Twoim TV są 2 USB - u mnie są w C8000). Ja wymieniłem z USB1.1 40GB na USB3.0 (chodzi jako 2.0) 640 GB i gra i buczy :)
 

marcin1197

New member
U mnie to samo. Czasem przy godzinnym filmie potrafi się wyłączyć kilka razy...
Mam dysk 3,5 i zewnętrzne zasilanie. To wina dysku bo jak oglądałem z niego filmy na komputerze to też się wyłączało. Sprawdzałem dysk i nie ma bad sectorów więc nie wiem dlaczego tak się dzieje.
 

knedel83

New member
Tak mam w tv 2 wejścia usb to kupie ten kabelek i zobaczę. Jesli to nie pomoże to co innego pozostało kupić inny dysk? Jeśli tak to jaki ?
 
Do góry