rss w KDL 40W5500

ks16

New member
Witam,
Kupiłem ten telewizor juz rok temu. Ostatnio postanowiłem podłączyć go do internetu. Bezprzewodowy router d-link kablem do telewizora i bezprzewodowo z laptopem. DLNA PS3MS - wszystko działa super (przyznam, że aż mi szczeka opadła, kiedy zobaczyłaem, że odtwarza wszystkie filmy z kompa - do tej pory to tylko fotki i ewentualnie mp3 z usb (rzadko bo dźwięk w Bravii nie jest "powalający" . Internet też widzi. Wszystkie numerki IP, Bramy itp wyświetlają się w telewizorze prawidłowo. Mapki przy wbudowanych fotkach za znacznikiem GPS ładnie sie powiększają. Pojawiło się parę nowych dodatków do wrzucenia do applicast. Z tych dodatków - chciałbym wykorzystać rss - tylko, że to nie działa. Działa tylko wtedy kiedy wpisuję kanały rss Sony (z czeskiej strony bo na polskiej kanałów rss nie ma). Wpisywałem adresy z różnych wątków w tego forum i z forum sony (nie mogę jeszcze wklejać linków), ale żaden nie działa. Wyświetla się komunikat, że nie znaleziono serwera lub błędnie wpisano adres. Wgrałem najnowszy firmware - nie pomogło. Może ktoś ma pomysł jak to uruchomić?


Krzysiek
 
Do góry