Różnice między TX-P42X10Y, TX-P42X10E i TX-PF42X10

Grzechoo21

New member
Witam
Jak w temacie. Jakie są różnice pomiędzy wymienionymi modelami bo nie wiem który wybrać? Szukałem ale nie znalazłem żadnej konkretnej informacji.
Dzięki pozdrawiam
 

gorylla

New member
Bez reklam
Grzechoo21 napisał:
Witam
Jak w temacie. Jakie są różnice pomiędzy wymienionymi modelami bo nie wiem który wybrać? Szukałem ale nie znalazłem żadnej konkretnej informacji.
Dzięki pozdrawiam

Słabo szukałeś. Na tym forum było to kilka razy opisywane- przynajmniej dla wersji x10e i x10y. Dodam jedynie, że głównie chodzi o tuner mpeg-4.
 
Ostatnia edycja:

Grzechoo21

New member
gorylla napisał:
Słabo szukałeś. Na tym forum było to kilka razy opisywane- przynajmniej dla wersji x10e i x10y. Dodam jedynie, że głównie chodzi o tuner mpeg-4.

Trochę znalazłem ale nie za wiele. Głównie porównania do innych modeli. Ale tak czytają zwróciłem uwagę na model TX-P42S10E i chyba na niego się zdecyduję, różnica w cenie niewielka a ma full hd.
 

gorylla

New member
Bez reklam
Grzechoo21 napisał:
Trochę znalazłem ale nie za wiele. Głównie porównania do innych modeli. Ale tak czytają zwróciłem uwagę na model TX-P42S10E i chyba na niego się zdecyduję, różnica w cenie niewielka a ma full hd.

Bardzo mądrze, bo za niewielką dopłatę otrzymasz świetny TV Full-HD.
 

Grzechoo21

New member
gorylla napisał:
Bardzo mądrze, bo za niewielką dopłatę otrzymasz świetny TV Full-HD.

Teraz tylko szukam dobrego sklepu internetowego. Najtaniej jest w Kajt Agd ale średnie zaufanie u mnie wzbudza ten sklep. Nie wiele drożej jest w Agito a tam już kupowałem. Szkoda tylko że wersja czarna jest znacznie droższa od srebrnej :/
 

Qchi

New member
Kupowałem zarówno w neo24 - agd jak i kajt we wrocławiu - kino domowe, obydwa pozytwnie oceniam, chociaz w kacjcie troche zamieszania bylo, bo chcialem w zestawie zmienic glosniki i najpierw obiecali zrobic to w cenie, a pozniej policzyli za kazdy element osobno... ostatecznie jak wybralem gotowy zestaw to reszta byla ok.

pozdr.

PS. Sam mysle o PX-P42S10E i chyba sie zdecyduje :)
 
Do góry