Reszta do JBL E60

loky

New member
Witam,
muszę dokupić centralny i tylne do moich e60 i prosiłbym kolegów o podpowiedź. Oczywiście nasuwa się że e20 i ec25 ale mnie na nie po prostu nie stać, komplet ponad 1100zł a ja mam na to może z 700... Rynek używanych Northridge z jakichś powodów właściwie nie istnieje bo może to załatwiłoby sprawę. Bardzo podobają mi się Wharfedale diamond 9cs i 9.1 ale też ze 200 za drogie, też prawie nie ma używanych i do tego 6Ohm. Dochodzi jeszcze odwieczny "syndrom żony", obudowy muszą być w ciemnej okleinie z czarnymi maskownicami. Centralnego i tylnych używam tylko do kina, podłączam do H/K avr130, lubię jak w centralnym jest głośno i wyraźnie a reszta jednocześnie nie przestawia przedmiotów na stole.

Pozdrawiam
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Balboa 10 + Balboa central cenowo by się mieściły ale mają czarne maskownice i bukowe obudowy. Może więc zakup Jamo?
C400CEN+S602
 

loky

New member
C400CEN kosztuje 500zł a S602 koło 400 :( Za tyle kupiłbym ten komplet wharfedale. Myślałem nad balboa ale buk nie przejdzie, w stanach to mają czarne przynajmniej. Ciężko mam...:???:
 

loky

New member
Odezwę się pewnie za jakiś czas jak niczego innego nie znajdę, może ktoś tu jeszcze coś ciekawego napisze. Ciężko mi się jakoś dogadać z designem tych jamo, ta politura...

Heco Victa, ktoś może tego słuchał? Centralny Victa Center 100 kosztuje do 300zł a tylne Heco Victa 200 po około 170szt w sklepach. Wiem że heco potrafi zrobić sympatyczne głośniki, ale potrafi też totalne gnioty...

przepraszam że post pod postem:roll:
 
Do góry