R3500 , 32lx70 , 32D44E

keybi

New member
Witam serdecznie

Wstępnie wybrałem te 3 TV do mojej sypialni:

Toshiba Regza 32R3500
Panasonic 32lx70
Sharp 32D44E

tylko teraz nie wiem, którego wybrać. Proszę o pomoc.

Odległość: 3 metry
Sygnał: na razie tylko SD Cyfrowy Polsat, może w przyszłości HD.

Oglądany raczej po południu i wieczorami. Głównie SPORT przeze mnie i TVN przez moją żonę.

Sport będzie przeważał. Bardzo mało DVD czy filmów, sporo programów rozrywkowych i informacyjnych.

z góry dziękuję i pozdrawiam
 

xiwox

New member
Witam,

Przyłączam się do pytania. Przejrzałem forum i te 3 modele

Toshiba Regza 32R3500 (1999zł)
Panasonic 32lx70 (2180zł)
Sharp 32D44E (1735zł)

wydają się najlepszym wyborem przy uwzględnieniu:
- 32"
- wyświetlania obrazu x768
- 100hz
- magicznego budżetu ok. 2000zł

przy 37" murowanymi faworytami (zakladajac ograniczenia budzetowe rzędu ok. 3500) są:
Sharp 37RD2 (3695zł)
JVC LT-37P80. (3399zł)

dzieki za info

szacun,
iw.
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Tylko nie r3500. Słabiutki kontrast, brak czerni, kolorki jakieś takie blade, 100hz z artefaktami, komp tylko po d-sub (po hdmi overscan).
 

keybi

New member
Wczoraj zakupiłem ten TV. Wahałem się jeszcze pomiędzy Panasonikiem 32lx70 oraz Toshiba R3500. W związku z tym, ze akurat w Euro pojawiła się promocja na Sharpa przy ratach 0% zdecydowałem się na ten telewizor.

Niestety nie mam porównania z innymi telewizorami, jednakze na mój gust laika, który tylko troszke orientuje sie w tych tematach telewizor zdał egzamin na 5. Podłaczyłem pod Cyfrowy Polsat i telewizor grał rewelacyjnie na sygnale SD. Niestety nie mam mozliwosci sprawdzenia pod komputer czy HD. Generalnie na zakup telewizora przewazył fakt, iz ponoc Sharpy dobrze radza sobie z sygnałem SD. Potwierdzam, że bardzo dobrze.

Wadą tego telewizora moze być dośc długi czas uruchamiania około 15 sekund (?!). Przy ogladaniu sportu mozna zauwazyć lekkie snuzenie, które nie przeszkadza jednak w ogladaniu i pojawia sie przy bardzo szybkich scenach. W sumie ogladałem go przez 2 godzinki wczoraj ale pierwsze wrazenie bardzo dobre.
 
Do góry