pytanie

krecik7900076

New member
Witam jestem tu nowy:cool: mam dylemat i nerwy przymierzam sie w listopadzie kupić amplituner mam na ok 3 sztuki i powiem nie bardzo wiem co kupić są to modeleYAMAHA RXV-463 B następny model to Pionier VSX-917-S YAMAHA RX V563 zależy mi aby te amplitunery miały HDMI i USB mam plaski telewizorek wiec HDMI wskazane a morze wy coś macie co warto mieć:cool: proszę o pomoc

 

Liptonosz

New member
Bez reklam
Ja mam coś co warto miec... słownik orgotraficzny. Napisz jakiego brzmienia oczekujesz od sprzętu, jakiej ew. muzy słuchasz i jaki zestaw kolumn posiadasz a ktoś na pewno da Ci jakieś dobre wskazówki.
 

Bambolo82

Banned
Mam trochę inne podejście niż kolega Listonosz, do tego typu zapytań na forum.

Otóż:

Jako użytkownik Yamaha (konkretnie model 663) mogę się odpowiedzialnie wypowiadać o Yamaha.

Mam w domu fajny katalog Yamaha, z którego wynika że obie Yamahy, które wymieniłeś mają HDMI z obsługą audio/video oraz port USB. Model 563 góruje nad 463 bogatszymi dekoderami dźwięku przestrzennego (mianowicie DD EX i DTS ES, czyli 6.1, 96/24 - występuje w niektórych filmach DVD), a także zdolnością konwersji video z kabla component "w górę" do wyjścia HDMI. No i model 563 jest amplitunerem 7.1, a 463 ma "tylko" 5.1.

Yamaha mogę polecić, bo jestem zadowolony z firmy.

O reszcie nic nie wiem, ale tez pewnie jest dobra, chociaż ostatnio ludzie zgłaszają na tym forum problemy z najnowsza serią amplitunerów Harman-Kardon x55 (255, 355 etc.). Podobno psuje się chłodzenie, czekają na jakiś nowy firmware, są kłopoty z basem i wysterowaniem kolumn etc.
 
Ostatnia edycja:
Do góry