Pytanie odnosnie TV TOSHIBA 40TL838

ambasador85

New member
Prosilbym o pomoc osoby ktore maja o tym pojecie.... to jest nowy telewizor ktory posiada

Tuner: naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T (MPEG-4), naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T (MPEG-2), kablowej telewizji cyfrowej DVB-C, analogowy, CI+;

Tylko niewiem w jaki sposob mam dostroic ta cyfrowke, mam tylko 15 programow cyfrowych...



A podlaczylem do telewizora tego dekoder Wellav WCD 1205 i odbieram jakies 48 programow w cyfrowej jakosci... a bez dekodera tylko 15 programow.. i prosilbym o podpowiedz w jaki sposob dostroic ten tv... zebym odbieral te programy bez dekodera... bo dekoder przeciez mam wbudowany w TV
 

ambasador85

New member
;)

Mieszkam kolo Lublina.... mam 15 programow cyfrowych tylko w tv.... jakies tvn polsaty 4funtv tv puls.... A jak podlaczylem dekoderr to mam ich az 48:) a przecierz dekoder mam w tv... a wiecej niemoge znalezc programow cyfrowych.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mylisz pojęcia.
Jeśli mówisz o DVBT to jest dopiero 21 programów, jeśli wszystkie multipleksy u Ciebie już uruchomione. Masz TVP1 HD ?
 
Ostatnia edycja:

ambasador85

New member
;)

Dziekuje za pomoc... wlasnie zmienilem kraj na niemcy... i pokazalo mi sie strojenie przez kabel a nie przez antenee... i mam juz 48 kanalow cyfrowych;)ale niemam discovery i national geographic i takie tam... jest jakas mozliowosc zeby poszukac ich na jakis innych pasmach czy cos????
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Kolego ambasador85
Ty chyba dalej mylisz pojęcia! Poszukaj, poczytaj ( Google ) co to jest DVB-T, DVB-C....
Powiem Ci jedno w Naziemnej Telewizji Cyfrowej - DVB-T, kanałów o których napisałeś nie uświadczysz - są płatne... No chyba, że masz wykupiony pakiet cyfrowy w telewizji kablowej.
 
Do góry