PS3 jako odtwarzacz muzyki streowany z psp/ps vita

karmelarz

New member
Witam , szukam i szukam , nie mogę znaleźć konkretnych info. na pytanie jak w tytule.
Mam ps3 które ma stać w pokoju tv, kabelek audio (na początek wyjście stereo z multi , później optyk do dac-a z wyjściem na słuchawki) przez ścianę do pary aktywnych 2way. Chodzi o to że w salonie nie będzie tv i stąd pomysł aby sterować trójka za pomocą psp lub (raczej ;) vita.
Wiem że to możliwe ale ? :
1.Czy aby słuchać wyłącznie muzyki za każdym razem trzeba parować konsole , czy nie jest to mozolne?
2.Odtwarzając/sterując na małej konsoli wyciszam na niej dźwięk , czy w ogóle idzie on z chelbaka (o ile to zbadałem to tak ale nie mam pewności)
3.Jak stabilność tego połączenia , mam od 3lat strumieniowca Philips np1100 i powiem że jak go kopnie to tnie na wifi jak najęty , a nic nie psuje nastroju jak przerwy w ulubionej muzyce :evil:
4.Jest coś na androida ?
5.Na pewno mi się przypomni ;)

Do mp3/320kbps i podobnych rozwiązanie wydaje się być ciekawe , dysk przy odtwarzaczu ogólnie stabilna praca itd. Wiem że można łatwiej notebooka -> karta/dac -> kolumny , ale myślę o trójce i vita . Z góry dzięki , pozdrawiam i Wesołych Świąt
 
Do góry