PS3 help

VixS

New member
czesc
mam pytanko
nosze sie z zamiarem kupna PS3 tylko widze wersje 40GB 60GB i 80GB
czy one sie czyms roznia poza pojemnoscia dysku ( na ktorej z grubsza mowiac najmniej mi zalezy bo PS bedzie tylko i wylacznie do gry)
wiem ze na 60GB mozna grac w gry z PS2. Cos jeszcze??
np. Rozna moc obliczeniowa? ilosc RAMu? itd itp??
dzieki za pomoc
 

Mefju

New member
Witam , wersję 40-60-80 GB różnią się od siebie głównie tym że 40 GB ma 2 porty USB + nie czyta gier z ps2 , 60 GB ma chyba 4 porty USB + adapter kart pamięci z ps2 + czyta gry z ps2 , 80 GB jest taki sam jak 40 GB przynajmniej wersje europejskie przynajmniej tak mi się wydaje.Najbardziej chyba opłacalną opcją jest kupienie sobie 40-tki w jakimś sklepie za ok.1000-1100 zł w razie czego dokupienie sobie większego dysku np.150 GB + załóżmy dual shock 3 (pad do ps3 z wibracjami , bo sixasix ich nie posiada) i mamy trochę kasy w kieszeni :p , ewentualnie 80 GB z dwoma padami za ok.1500 zł. W europie jak narazie nie ma 60 GB , chociaz w pazdzierniku ma wyjść wersja 160 GB.Pozdraiwam
 

k0val

New member
Masta_J napisał:
Dla mnie takie pytanie to czysta kpina z nas.

Pozdrawiam,

dla mnie taka odpowiedź to zwykła kpina widać jak nabijasz posty :???:

jeśli chodzi o temat to moja rada jest taka jeśli ci sie nie spieszy to poczekaj na 160 gb do 31 października bo prawdopodobnie będzie miała coś więcej niż większy dysk :grin: no i 70 euro na gry na dysku
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Co Ci do tego, że nabijam sobie posty?
Też sobie nabijaj.

Takie pytania padały tu już 100 razy podobnie jak odpowiedzi na nie.
Jeśli komuś nie chce się nawet poszukać to po prostu kpi z użytkowników tego forum.
Jeśli Tobie to pasuje, Twoja sprawa.
Mnie nie i mam prawo o tym napisać.
Coś jeszcze?

Pozdrawiam,
 
Do góry