Przewody - Elektrokabel czy Cabletech

Artur79

New member
Witam
Mam pytanie potrzebuje dokupic przewody do zestawu Audio
Sony DR720 i kolumny Sony SCPC600
Amplituner ma moc wyjscjiowa 7x105W głosniki 120W ... jakie kable do tego dokupic
niechce inwestowac w super kable stoje przed wyborem miedzy firmami

Elektrokable TLYp vs Cabletech miedziane, czyli zwykle kable miedziane .. tylko jaki przekrój i ktora firme lepiej wybrac ??

macie jakies doswiadczenie z tymi 2 firmami ?? co wybrac ??
 

Artur79

New member
problem w tym ze wiekszosc kabli dostepnych w sklepach elektronicznych OFC to Voice Kraft a tych wszyscy polacja unikac, zreszta cena za metr jest nizsza niz te zwykle co wymienilem pewnie z powodu wlasnie tej jakosci ... dltegozdecydowalem sie wybierac pomiedzy tymi co podalem ...

ogladalem te cabletech w sklepie i pomimo ze krazek nie ma napisu OFC to na przewodach jest napisane OFC i nie wiem czemu ...
 

Artur79

New member
Problem w tym ze kable bede brał z hurtowni ... i te co podalem wyjda mnie okolo 1zl za metr dlatego pytam ktore lepiej wybrac narazie nie biore pod uwage innych firm.
 

Sheik

New member
problem w tym ze wiekszosc kabli dostepnych w sklepach elektronicznych OFC to Voice Kraft a tych wszyscy polacja unikac, zreszta cena za metr jest nizsza niz te zwykle co wymienilem pewnie z powodu wlasnie tej jakosci ... dltegozdecydowalem sie wybierac pomiedzy tymi co podalem ...

ogladalem te cabletech w sklepie i pomimo ze krazek nie ma napisu OFC to na przewodach jest napisane OFC i nie wiem czemu ...

Odświeżę temat bo nie chcę tworzyć nowego:

Oglądałem te kabelki Voice Kraft OFC 2x2,5 mm2-jedna żyła oznaczona "+" jest w kolorze miedzi a druga "-" srebrna (nie powlekana tylko wszystkie włókna sa srebrne i miękciejsze niz miedziane)-jakby alu. Co o tym myślicie? w/g mnie to totalna sciema że to 2xOMC 2,5mm.
 
Do góry