przenoszenie plazmy

pete_136

New member
Witam. Bardzo proszę o odpowiedź ,czy plazmę można przenosić w pozycji poziomej bo gdzieś wyczytałem ,że może to doprowadzić do uszkodzenia panela. Chciałbym zamówić telewizor w sklepie internetowym ,lecz mam obiekcje co do obchodzenia się z przesyłką przez przewoźnika.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Lepiej w pionie. Ale oczywiście bez przesady. Ostatnio wiozłem plazmę w poziomie na odcinku 12 km i nic się nie stało. Samochód, to nie wóz drabiniasty. Wbrew pozorom drgania od nierówności nie są duże. Jedynie wpadnięcie dwoma kołami w dziurę może byc szokiem urazowym.

Plazma w pozycji poziomej jest na pewno bardziej narażona na nierówności drogi. Plazma ustawiona pionowo, a nie przymocowana, jest narazona na zakęty lub nagłe hamowania.

Dla uspokojenia: Twoja przyszła plazma, zanim trafiła do sklepu, była juz w transporcie. Kurier jest tylko kolejnym jego ogniwem. Otwórz pudło przy kurierze. Ma obowiązek poczekac, aż sprawdzisz "integralność" przesyłki.

ArtS :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
można .Ważne żeby w czasie transportu nie pękła matryca wskutek przeciążeń . Trzeba tylko później żeby odstała kilka godzin przed włączeniem.
 
Do góry