przegladarki AVCHD

zbigstar

New member
Testowałem kilka odtwarzaczy tego formatu w komputerze i mogę stwierdzić, że najgorsza przeglądarka to VLS, a najlepsza OXYGEN. Wtyczki do WMP też nie spisują sie najlepiej. OXYGEN został już zastąpiony przez SPLASH tej samej firmy MIRILIS, pewnie będzie jeszcze lepszy, ale jeszcze nie zdążyłem go wypróbować.
 

Horhe Ortega

New member
Tamten program to chyba tak trochę utknął w martwym punkcie.Mkv-ki bezpośrednio otwieram w KMPlayerze i nie ma problemu z napisami.Oczywiście skonfigurowanym tak aby pracowały ZEWN. dekodery(CoreAVC Pro , PowerDVD9 Ultra).Jak AVCHD jest już na płycie to sprawdzić zaw. można z exploratora a odtworzyć m2ts też bez problemu- ale po co?
 
Ostatnia edycja:

m2008

New member
zbigstar napisał:
OXYGEN został już zastąpiony przez SPLASH tej samej firmy MIRILIS, pewnie będzie jeszcze lepszy, ale jeszcze nie zdążyłem go wypróbować.

Uzywam splasha do avchd, jest duzo lepszy od starego oxygena i tez darmowy.
Ocja "best quality" to jest to co tygrysy lubia najbardziej (aczkolwiek troche wiecej powera z procka potrzebuje).

Bodex: Pewnie masz jakis wynalazek Intela jako karte graficzna.
Tez tak mialem na laptopie jednym ale beta 3 z wlaczonym overlayem dziala juz ok. Znajmowy z jakims intelem tez mowil o jakis problemach wiec pewnie maja klopoty jeszcze z tymi kartami.
 
Do góry