proszę pomóc zadowolić mi żonę... ?!

fitoro

New member
Witam.

W sumie tak jak w temacie - dostałem wymaganie od żony, że ma być coś do audio tylko BEZ KABLI i bez dodatkowych głośników "z tyłu". Ona chce mieć czytnik cd na muzykę ja zaś możliwość od czasu do czasu coś mocniejszego pod film lub grę z konsoli.
Właśnie z powodu plątaniny kabli pozbywam się w sumie marnego zestawu logitech z 5500 i chcę sprzedać jeszcze ONKYO CR-525, właśnie po to aby połączyć te wszystkie wymagania w jedno urządzonko.

Źródła dźwięku-muzyka około 70 % (czyli mp3, płyty cd, z tv i przede wszystkim ze smartfona oraz radio), konsola PS3, dekoder cyfrowy polsat.)

planowany budżet- to 2 tyś lub troszke więcej.

wielkość pokoju- około 25m2

Zaznaczam, że nie jestem "świrem audiofilem", nie zależy mi aż tak bardzo na mega jakości dźwięku tylko chcę połączyć to wszystko w jedno i stawiając przede wszystkim na łączność bezprzewodową ze smartfonami.

Osobiście to patrzyłem na gotowe zestawy kd 2.1, soundbary i micro HI-FI ale już w głowie mętlik
dziękuję z góry za pomoc...
 

immortal32

New member
Hehe:D, ale kolego dałeś czadu, tylko żonie nie pokazuj tego forum, bo jak sie zaloguje, to popłyniesz z kretesem.
Z uwagi że kij włożony w mrowisko to ja coś od siebie dodam ( tak dla żartu, bez obrazy ):
...jak już podałeś metraż pokoju, to podaj jeszcze wymiary łóżka, bo lubię fikołki. :mrgreen::mrgreen:
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Jak zobaczyłem temat to wiedziałem, że jak wejdę to nie pożałuję :)
Ja podrzucę ze swojej strony coś bezprzewodowego, wygląda jak fajna mp3 :) a przyjemności napewno daje więcej niż tylko słuchanie muzyki... Polecam "odsłuch w stereo" z tą zabawką :D
1356341538001.jpg

Wibrujące Jajko

do kupienia na grouponie :)

Temat godny przypięcia :D
Fitoro, nie znam wibratorów z takimi specyfikacjami ;)

Krzyztof od dzisiaj będziesz znał coś co spełnia założone wymagania. Zagra i pod film i pod muzykę :D nie ma kabli i w damskich kolorach.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co sie dzieje, juz myslalem ze fora pomylilem. Wiedzialem ze jak tu wejde zastane znajome twarze :D
Quasimodek, mam takie cos tylko innej firmy :D
 

fitoro

New member
hłe hłe- ej no panowie/panie łapiecie mnie za słówka:D a temat jest raczej "napięty" bo wiecie jak jest z tymi sprawami (dylematy itd, itp). Żona- jak to kobieta (raczej wszystkie takie same) wymagania swoje ma i trzeba tak zrobić żeby była cała owieczka i wilk syty...
Ciężko znaleźć coś z wejściem optycznym i choć jednym HDMI w dziale miKro wieżyczek, sam nie wiem bo chyba coś widziałem na stronie Pionierra, czy Yamaha lub Sony ale znowu jak jest to bardzo słabo ze wsparciem "blututa", NFC, Dab, DLNA. Czy z tzw. gotowców kina domowego czy hifi znajdzie się coś?

p.s. żona was serdecznie pozdrawia (dawno się tak nie uśmiała) :lol:
 
D

Deleted member 121090

Guest
A przywieziesz ją do mnie, czy trzeba dojechać do Ciebie?
Bo jak pilnie to jestem już po lampce wina i nierozsądnie byłoby wsiadać za kółko.
 

fitoro

New member
moje typy na szybko

HIFI:
PIONERR X-HM81-S

SONY CMT-SBT300WB

PANASONIC SC-PMX9DB

Kino domowe:

SAMSUNG HW-F751 -


SAMSUNG HT-ES8200

SAMSUNG HT-ES6200

Uprzędzając odpowiedz szanownych forumowiczów- wiem, że to wszystko co plastikowe to niby dziadostwo ale boje się, że jak bym chciał coś poskładać oddzielnie to owszem będzie grało pięknie i sprzęt klasowo wyższy ale jednak już nie da takiej rozpiętości łączności bezprzewodowej z urządzeniami przenośnymi.

Podkreślam, że to propozycje na szybko i jak coś znajdę to podlinkuje do ekspertyzy.

p.s zapewniam co niektórych tutaj się udzielających, ze żona nie może narzekać i nie śmieje się przez łzy-:cool:
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Co sie dzieje, juz myslalem ze fora pomylilem. Wiedzialem ze jak tu wejde zastane znajome twarze :D
Quasimodek, mam takie cos tylko innej firmy :D

I jak "gra"? Kobieta zadowolona?
Nie zrywa połączenia między pilotem a odbiornikiem?

Polecam scenę z filmu Ugly Truth ukazującą moc tego zestawu :grin:
[youtube]BckP3Qn4J8Y[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

WiTT

New member
Bez reklam
Haha, to ja już widząc temat też wiedziałem że na kolegach się nie zawiodę i spotkamy się tu w pełnym gronie :D

fitoro napisał:
Zaznaczam, że nie jestem "świrem audiofilem"
spokojnie, my też nie jesteśmy ;) trafiłeś tylko tematem na zakręconych erotomanów, audioholików ze wskazaniem na większą część holików... :D ;)

Koledzy, moze własnie rozwiazują sie nasze problemy z niedoszlym spotkaniem forumowiczów? :D
+1 :D idę o zakład że byśmy stawili się w komplecie :D
 
Do góry